Advert 3

Can Dostlar Jandarmaya Emanet!

Denizli İl Jandarma Komutanlığına bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi personeli tarafından kış şartları ve yoğun kar yağışı nedeniyle beslenme sıkıntısı çeken sahipsiz hayvanlara yiyecek bırakılması suretiyle hayvanların aç kalması önledi.

Can Dostlar Jandarmaya Emanet!

Kar yağışından olumsuz etkilenen ve yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarının jandarma ekiplerinin belirlediği bölgelere yiyecek bırakarak beslenmesi sağlandı. Bu kapsamda Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı ekipleri, Babadağ İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleriyle birlikte müşterek yürütülen devriye faaliyetinde bölgede bulunan sokak hayvanlarının besledi.

Jandarma ekipleri ayrıca Babadağ ilçesinin mahallelerinde devriye faaliyeti sırasında güvercin, serçe gibi yabani kuşlar için yem bırakırken, diğer köylerde ise yoğun kış şartları nedeniyle aç kalan sokak hayvanları için çevreye yem bıraktı.

''Denizli İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi personeli ‘’Can Dostlar Jandarmaya Emanet’’ sloganı ile hayvanlarımıza sahip çıkmaya devam edecektir.'' ifadeleri kullanıldı.

denizli jandarma komutanlığı denizli jandarma güncel haber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!