Denizli'de Belediye Başkanları Koronavirüs Aşısı Oldu!

Koronavirüsle mücadele kapsamında Denizli’de vatandaşlara ve yöneticilere aşı vurulmaya devam ediyor.

Denizli'de Belediye Başkanları Koronavirüs Aşısı Oldu!

Denizli’de Acıpayam, Buldan ve Çardak Belediye Başkanları koronavirüsle mücadele kapsamında vatandaşlara örnek olma adına koronavirüs aşılarını vuruldular.

Aşı vurulma fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşan başkanlar şu ifadelere yer verdiler;

BULDAN BELEDİYE BAŞKANI

Buldan Belediye Başkanı Şevik, Kovid-19 1.doz aşısını oldu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın üst düzey yöneticilerin aşı olarak vatandaşlara örnek olmaları çağrısı üzerine Belediye Başkanı Mustafa Şevik, COVİD-19 aşısı olarak vatandaşlara örnek oldu.

Buldan’da Sağlık çalışanları ile 90 yaş üstü vatandaşların aşılama çalışmaları tamamlanarak, 65 yaş ve üzeri vatandaşların aşılanmasına başlandı.  65 yaş üzeri hasta ve yatalak olan vatandaşları evlerinde aşılayan Toplum Sağlığı görevlileri, Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i de makamında ziyaret   etti.

Devlet üst düzey yöneticilerini aşılamaya davet eden Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, belediye başkanlarının aşılarını yaptırarak halka örnek olması çağrısı üzerine Belediye Başkanı Mustafa Şevik de Kovid-19 aşısı oldu. Önce genel sağlık durumu ile ilgili Başkan Şevik’ten bilgi alan Toplum Sağlığı Merkezi görevlileri, tansiyon ve nabız ölçümünün ardından aşıyı yaptı.  Aşı sonrası 15-20 dakika içerisinde gelişebilecek ani ve ciddi reaksiyonlar oluşabilme ihtimali göz önünde bulundurularak gözlem altıda tutulan Başkan Şevik, sağlık çalışanlarından Buldan’daki aşılama çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Başkan Şevik “Öncelik sağlıkçılarımıza çok teşekkür ederim. İnşallah bu salgından maske, mesafe ve temizliğe dikkat ederek yakın zamanda kurtulacağımızı ümit ediyorum” dedi.

ACIPAYAM BELEDİYE BAŞKANI

Dr. Hulusi Şevkan, “Sıramın gelmesiyle birlikte ben de COVID-19 aşımı yaptırdım. Bu vesileyle pandemi sürecinde büyük fedakârlıklar göstererek görevinin başında olan tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Salgını bir an evvel geride bırakmamız ve sağlıklı günlere kavuşmamız dileğiyle” ifadelerini kullandı.

ÇARDAK BELEDİYE BAŞKANI

Hüsnü Yılmaz; Sıramın gelmesiyle birlikte ben de COVID-19 aşımı Çardak Devlet Hastanesi’nde yaptırdım.

Pandemi sürecinde büyük fedakârlık gösteren sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Salgını geride bırakmak ve sağlıklı günlere bir an evvel kavuşmak dileğiyle.

denizli güncel haber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!