Advert 3

BABADAĞ BELEDİYESİ ENGELLİ VATANDAŞLARI UNUTMADI!

Babadağ Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışını ve gereğini sürdürüyor. Şimdiye kadar Birçok sosyal yardım projesinde bulunan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı şimdi de engelli vatandaşların yardımına koşuyor.

BABADAĞ BELEDİYESİ ENGELLİ VATANDAŞLARI UNUTMADI!

Babadağ Belediyesi Engellilere yardım eli uzatıyor, Belediye şimdiye kadar 3 vatandaşımızın yardımına koştu, koşmaya devam ediyor.

İlçede engelli vatandaşların sorunlarından biri olan tekerlekli sandalye sorununu tespit eden Atlı, Belediye ekiplerince tekerlekli sandalye temin etti.

Sandalye ihtiyaçları olan vatandaşları ziyarette bulunan Belediye Başkanı Atlı ve Belediye Meclis üyeleri vatandaşların sorunlarına kulak verdi.

Engellilerin başka sorunları olup olmadığını dinleyen Atlı,vatandaşlara sandalyelerini bizzat teslim etti.

Babadağ belediyesi şu ana kadar 3 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye temin etti, belediye başkanı Atlı sorunları dinlemeye ve gereğini yapmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili Belediye Başkanı Ali Atlı;

“İlçemizde tekerlekli sandalyesi olmayan engelli vatandaşlarımızı tespit ederek sorunlarını çözdük. Hemşerilerimize sandalyelerini hediye ederek, sorunlarını yerinde dinledik. Bize iletilen sorunları çözmek için ben ve belediye ekiplerimiz var gücüyle çalışıyor. Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği her günümüzü ilçemiz için çalışmaya adıyoruz ve her soruna bir çözüm getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Emeklerimizin karşılığı vatandaşlarımızın yüzünü güldürebilmektir. Onların yüzü güldüyse biz de mutluyuz demektir. Babadağ için çalışmaya devam” ifadelerini kullandı.

 

Babadağbelediyesi güncel haber sarayköy haber Ali Atlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!