Advert 3

Burun Ameliyatı Oldu Felç Kaldı!

Denizli’nin Çivril İlçesinde yaklaşık 5 yıl önce burun ameliyatı geçirdikten sonra felç kalan genç bebek gibi yeniden büyütülüyor.

Burun Ameliyatı Oldu Felç Kaldı!

Çivril’de burun ameliyatı sonrası felç geçiren 31 yaşındaki oğlu İbrahim Doğan’a bakan anne Aynur Doğan “oğlumu yeniden büyütüyorum” dedi. Oğlunun ameliyathanede yapılan ihmal yüzünden felç geçirdiğini iddia eden Anne Doğan “tek istediğim ben ölene kadar oğlum yeniden kendi ayakları üstünde dursun” dedi.

BURUN AMELİYATI HAYATINI ÇALDI

Çivril’de yaşayan İbrahim Doğan 2016 yılında geçirdiği burun ameliyatı sonrası geçirdiği felç yüzünden anne ve babasının yardımı ile hayatını devam ettirebiliyor. Ameliyat sonrası felç geçiren ve yatağa mahkûm olan İbrahim Doğan bir yıllık tedavi ile yeniden yürümeye ve konuşmalara tepki vermeye başladı. Anne Aynur Doğan ve baba İrfan Doğan’ın en büyük dileği haftada iki gün Denizli’ye fizik tedavi merkezine giden oğulları İbrahim Doğan’ın yeniden kendi kendine yetecek duruma gelmesi.

OĞLUMU BİR GÖREVLİ ÖLÜ HALDE BULMUŞ

Anne Aynur Doğan oğlunun Çivril Devlet Hastanesinde 2016 yılında geçirdiği burun ameliyatı sonrası kalbinin durduğunu ve bir süre oksijensiz kaldığını belirterek “oğlumu ameliyat sonrası doktorlar odada bırakmış gitmiş. İbrahim’i bir görevli ölmüş halde bulmuş hemen haber vermiş. Doktorlar kalbini çalıştırıp Ambulansla Pamukkale Üniversitesi Hastanesine sevk ettiler. Üç buçuk ay yoğun bakımda kaldı. On beş gün bize İbrahim’e nasıl bakacağımızı anlattılar. Oğlumu eve getirdim beş ay çocuk gibi baktım. Yavaş yavaş hareket etmeye başladı. Özel fizik tedavi uzmanı getirdim. Onunla birlikte oğluma egzersiz yaptırdım. İyiye doğru gidiyordu.”dedi.

OĞLUMU BENDEN AYIRDILAR

Karısının oğlunu kendisinden ayırdığını kaydeden anne Aynur Doğan, “Oğlum evliydi. Eşi oğlumu Denizli’de fizik tedavi merkezine götüreceğim diye aldı. “Kendimiz bakacağız” dediler. “Sen gelme” dediler. Oğlumu benden ayırdılar.” dedi.

OĞLUMU KULLANARAK PARA TOPLADILAR

Karısının oğlu İbrahim’in rahatsızlığından yararlandığını ve tedavi ettirmek yerine durumunu suiistimal ederek para topladığını belirten anne Aynur Doğan “Oğlumu benden almasa, oğlumun tedavisi hemen başlasa şimdiye belki çok daha farklı olurdu.” dedi.

BEN ÖLMEDEN KENDİNE YETSİN

Yaşananlardan sonra zorlu bir süreçten sonra oğlunun eşinden boşandığını belirten anne Aynur Doğan “tek amacım var oğlum yeniden yürüsün yeniden kendi başına kendine yetsin ben ölmeden yeniden ayaklarının üstünde dursun başka bir şey istemiyorum” dedi.

Kaynak: Genç Çivril

Denizli çivril ibrahim doğan güncelhaber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!