Denizli'de Organize Suçlar Operasyonu!

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonlar neticesinde şüpheliler yakalanarak cezaevine gönderildi.

Denizli'de Organize Suçlar Operasyonu!

Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada;

18.01.2021-24.01.2021 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde; ilimiz genelinde Emtia (Eşya) Kaçakçılığı ve Alkollü içki Kaçakçılığı ile her türlü kaçakçılığın önlenmesi amacıyla gerçekleştirilen 4 ayrı operasyonlarda; (4) şüpheli şahıs yakalanmış, yakalanan şüpheli şahıslar hakkında 5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanun kapsamında kapsamın da adli işlem yapılmıştır.

 

Yapılan operasyonlarda ve aramalarda;

-501 Litre Kaçak Alkol,

-25 Şişe Kaçak Alkol,

-8 Adet Kaçak Cep Telefonu,

-7 Adet Alkol Üretim Malzemesi ele geçirilmiştir.

 

2-18.01.2021-24.01.2021 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde; ilimiz genelinde kaçakçılık konuları ile ilgili olarak hakkında Yakalama emri bulunan ve aranan şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde;

 

- Vergi Usul Kanununa Muhalefet suçundan 4 yıl 4 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan (1) şüpheli şahıs yakalanmış, çıkarıldığı adli makamlarca TUTUKLANMIŞTIR.

 

-5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet suçundan 1 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan (1) şüpheli şahıs yakalanmış, çıkarıldığı adli makamlarca TUTUKLANMIŞTIR.

denizli emniyet müdürlüğü denizli güncel haber güncelhaber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!