Advert 3

Denizli’de Esnafın Haklı İsyanı!

Denizli Lokantacılar Odası yayınladığı çağrı ile pandemiden dolayı kapalı olan işletmelerinin açılmasını talep etti. Lokantacılar Odası “#ocağımızısöndürmeyelim” hashtagiyle 22 Ocak Cuma günü Twitter’da yapacakları çalışmaya destek istedi.

Denizli’de Esnafın Haklı İsyanı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sürecinde işletmeleri kapatılan lokanta ve kafelerin açılmasını isteyen işletmeciler, işletmelerin açılması için çağrıda bulundu. Denizli Lokantacılar Odası sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı çağrıda kamu kurumları, AVM ve pazarlar açıkken lokantaların neden kapatıldığını sordu. 

BENİM İŞLETMEM NEDEN KAPALI?
Denizli Lokantacılar Odası Başkanı Osman Üçgül sosyal medya hesabından paylaştığı çağrı ile “HES kodu ile uçağa biniliyor, AVM ye giriliyorsa, çarşı pazar açıksa, toplum ulaşım devam ediyorsa benim işletmem neden kapalı?” diyerek isyanlarını dile getirdi.

TWİTTER'DA GÜNDEME GETİRECEKLER 
 Üçgül artık dayanacak güçleri kalmadığını belirttiği çağrısında  “İşletmelerimizin 30 Ocak 2021’de açılması talebiyle, 22 Ocak Cuma günü Twitter’da #ocağımızısöndürmeyelim hashtag’i ile sesimizi duyuruyoruz. 

Bu çağrımızın sesini daha da çok duyurabilmek için tüm esnaflarımızı sosyal medya hesaplarından bu paylaşımı yapmalarını rica ediyoruz” diye çağrıda bulundu.

 
 

denizli gücnelhaber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!