Advert 3

PAÜ’den Okul Öncesi Eğitime Katkı!

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından okul öncesi dönemdeki çocukların eğitimine katkı sağlamak amacıyla “Erken Çocukluk Atölyesi” kuruldu.

PAÜ’den Okul Öncesi Eğitime Katkı!

 

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can ve Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hülya Şahin Baltacı fakülte giriş katında açılan Erken Çocukluk Atölyesi’ni ziyaret etti.

Atölyenin kuruluş amacı hakkında açıklamalar yapan Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Asiye İvrendi, “Atölyemizde çocuk gelişimine yönelik çağdaş uygulamaları destekleyecek çalışmalar yapacağız. Bölüm öğretim elemanları, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin uygulamalı derslerini ve seminerlerini bu atölyede verebilecek. Ayrıca, okul öncesi çocuklar ile ebeveynleri, okul öncesi öğretmenler ve okul idarecileri de atölyemizden yararlanabilecek” dedi.

Dekan Prof. Dr. Bilge Can, kurulan atölyenin okul öncesi dönemdeki çocukların gelişimine büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Öte yandan, fakülte girişine, okul öncesi eğitimin önemini vurgulamak ve farkındalık oluşturmak için “Erken Çocukluk Eğitiminin Öncüleri” panosu asıldı. 

PAÜ Okul öncesi eğitim Erken çocukluk atölyesi Eğitim Fakültesi Denizli haber güncel haber Sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!