Advert 3

Honaz Belediyesi Araç Filosunu Genişletiyor!

Honaz Belediyesi, ilçedeki hizmetlerde kullanılması için iş makinesi envanterine bir yenisini daha ekledi. Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, belediye kaynaklarını daha verimli kullanmaya çalıştıklarını belirtti.

Honaz Belediyesi Araç Filosunu Genişletiyor!

 

Denizli’nin Honaz Belediyesi, ilçedeki üstyapı ve yol çalışmalarında kullanılması için yerli üretim ekskavatör satın aldı. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, göreve geldikleri günden bu yana şeffaf yönetim anlayışıyla çalıştıklarını ve belediye kaynaklarını daha verimli kullanmayı amaçladıklarını belirtti. Başkan Kepenek, alınan yeni iş makinesinin belediye imkanlarıyla filoya dahil edildiğini ifade etti.

“Çöp Kamyonundan 500 Bin TL Tasarruf”

Geçtiğimiz yıl iki eski kamyonu ve kamyoneti çöp toplama araçlarına dönüştürerek yaklaşık 500 bin TL tasarruf eden Honaz Belediyesi araç parkını genişletmeye devam ediyor.

Başkan Yüksel Kepenek, ilçe genelinde üst yapı çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirterek, “Pandemi sürecinin tüm kurum ve kuruluşları etkilediği zor dönemlerde bulunuyoruz. Bizler bu sıkıntılı zamanlarda hem vatandaşlarımıza en iyi ve eksiksiz hizmeti götürmek için çabalıyor hem de borçlanmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” Dedi. Belediyenin hiçbir borcu bulunmadığını vurgulayan Başkan Kepenek, “Belediyemizin imkânları ile satın aldığımız son teknoloji ürünü yerli üretim ekskavatörü de araç envanterimize ekledik. İlçemizde gerek mevcut yolların bakımı ve gerekse alt yapısı tamamlanan bölgelerde asfaltlama ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına ağırlık veriyoruz.” İfadesini kullandı.

Kepenek, “Bir yandan ekipmanlarımızı güçlendiriyoruz diğer yandan da üst yapı çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İnşallah bu çalışmaların sonucunda daha yaşanabilir bir Honaz hepimizin olacak. Ben şimdiden iş makinemizin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 

denizli haber honaz belediyesi iş makinesi güncel haber sarayköy haber araç filosunu genişletiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!