Advert 3

Denizli'de Kaçakçılık ve Organize Suçlar Operasyonu!

Denizli Emniyet Müdürlüğünce İl genelinde kaçakçılık v organize suçlara yönelik operasyon gerçekleşti. 1 şüpheli şahıs yakalanarak ceza evine gönderildi.

Denizli'de Kaçakçılık ve Organize Suçlar Operasyonu!

Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklmada;

1-11.01.2021-17.01.2021 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde; ilimiz genelinde Emtia (Eşya) Kaçakçılığı ve Tütün ve Tütün Mamulleri Kaçakçılığı ile her türlü kaçakçılığın önlenmesi amacıyla gerçekleştirilen 3 ayrı operasyonlarda; (3) şüpheli şahıs yakalanmış, yakalanan (3) şüpheli şahıs hakkında 5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanun kapsamında kapsamında adli işlem yapılmıştır.

 

Yapılan operasyonlarda ve aramalarda;

-18.800 Adet Kaçak Makaron,

-3.260 Adet Kaçak Dolma Sigara,

-293 Adet Sigara Yan Ürün,

-23 Kg. Kıyılmış Tütün ele geçirilmiştir.

-295 Adet Kaçak Cinsel İçerikli Ürün ele geçirilmiştir.

 

2-11.01.2021-17.01.2021 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde; ilimiz genelinde kaçakçılık konuları ile ilgili olarak hakkında Yakalama emri bulunan ve aranan şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde;

 

- Parada Sahtecilik suçundan 3 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan (1) şüpheli şahıs yakalanmış, çıkarıldığı adli makamlarca TUTUKLANMIŞTIR.

-5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan (1) şüpheli şahıs yakalanmış, çıkarıldığı adli makamlarca TUTUKLANMIŞTIR.

denizli emniyet müdürlüğü güncelhaber denizli sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!