Advert 3

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Personeli ile Vedalaştı!

30.10.2007 tarihinde göreve geldiği İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden 15.01.2021 tarihi itibariyle yaş haddinden emekliye ayrılan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz personeli ile vedalaşt

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Personeli ile Vedalaştı!

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen programda İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’a çiçek ve plaket takdim edildi.

 

Kurum çalışanları adına konuşan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Başgün; “Müdürümüzün Liderliğinde Denizli eğitimde herzaman öncü ve lider bir şehir oldu. Bu süre zarfında çalışma ekibinde yer almak bizler için ayrı bir kıvançtır. Kendisinin azmi ve çalışma şevki bize her zaman ışık tutumuştur. Her veda bir başlangıçtır düşüncesiyle tüm çalışma arkadaşlarımız adına teşekkürlerimizi sunarım” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü olarak personeline son defa seslenen Mahmut Oğuz, “Her birinize bugüne kadar yapmış olduğunuz güzel çalışmalardan dolayı içtenlikle teşekkür ediyorum. Her birinizden Allah razı olsun. 13 yıllık Milli Eğitim Müdürlüğü ve toplam 43 yıllık hizmetim süresince gerek sizlerle gerek okullardaki arkadaşlarımızla Denizli’yi hep birlikte zirveye taşıdık. Bu başarıları milli eğitim camiası olarak bu ekip gerçekleştirdi. Bu yüzden sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Tekrar tekrar her birinize içtenlikle teşekkür ediyorum. Allahtan sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum” dedi.

denizli milli eğitim mahmut oğuz güncelhaber sarayköy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!