Devletin Parası Ziyan Ediliyor! Vatandaşlar Tepki Gösterdi!

Denizli’nin Buldan İlçesinde bağlı bir yurdun bahçesine bırakılan on ton kömür, vatandaşın gözünden kaçmadı. Üzerinde ‘Para ile Satılamaz’ yazan tonlarca kömür iki aydır okul bahçesinde dururken, kömürlerin hangi amaçla ve kim tarafından bırakıldığı halen soru işareti. Vatandaşlar devletin varlığının bu şekilde ziyan edilmesine tepki gösteriyor.

Devletin Parası Ziyan Ediliyor! Vatandaşlar Tepki Gösterdi!

 Buldan İlçesi Karşıyaka Mahallesi‘ndeki yurdun bahçesine bırakılan yaklaşık 10 ton kömür yurttaşların vicdanını sızlatıyor. Bir dönem Fetullahçı Terör Örgütü ‘nün öğrenci yurdu olarak kullanılmış 15  Temmuz hain darbe girişiminden sonra Akın Anadolu Lisesi Pansiyonu olarak faaliyette olan yurdun bahçesinde öylesine atılmış  10 ton kömür yurttaşların tepkisini çekti.

60 gündür  kömür çuvallarının yağmurdan korunmadan bahçede öylece durduğunu belirten vatandaşlar ‘’ Burada devletin milletin malı heba ediliyor. Bizlerin vergileriyle alınan çocuklarımızın ısınması için kullanılacak kömür adeta kederine terk edildi. Bizler evimize odun kömür alabilmek için ne sıkıntılar çekiyoruz. Depoda saklanması gereken kömürler ortalık yere saçıldı. Kömür çuvalları parçalandı. Biz durumu gerekli yerlere duyurduk. Ancak gereken hiçbir iş yapılmadı. Yazık oluyor mille servete” ifadelerini kullandı.

denizli güncelhaber buldan israf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!