Ölüme Giden Yol Kapatıldı!

Denizli’de hafta sonu yaşanan üzücü olayda iki gence mezar olan Alaattin Göleti’nde, başka facialar yaşanmaması adına gölete giden yol kapatıldı. Alaattin Mahallesi Muhtarı Sezai Gezer, yeni facialar yaşanmasın diye yolun kapatıldığını açıkladı

Ölüme Giden Yol Kapatıldı!

Denizli’de Cumartesi günü akşam saatlerine gezmek için 5 genç arkadaş araçlarıyla Acıpayam’ın Alaattin Mahallesinde bulunan gölete  gitti. Göletin yakınına araçlarını park edip sohbet ederken araç sebepsiz yere göle doğru sürüklenmeye başladı. Olay sırasında 4 genç araçtan çıkmayı başarırken, Yusuf Konar ise araçtan çıkamadı ve mahsur kaldığı araçla birlikte gölete düştü. Yusuf Konar’ı kurtarmak için gölete atlayan arkadaşı Mehmet Erkan ve Yusuf Konar, yaklaşık 12 saatlik kurtarma çalışmalarının ardından cansız olarak göletten çıkarıldı.

BAŞKA  FACİALAR  YAŞANMASIN  DİYE…

Yaşanan olay bütün İlçeyi ve mahalleyi yasa boğarken, başka facialar yaşanmasın diye önlem alındı. Alaattin Mahallesi Muhtarı Sezai Gezer, gölete  gidilen yolda gölete araçla geçişin olmaması için yolu kapattıklarını açıkladı. Yolun kapatılmasıyla birlikte gölete araçla girişin önüne geçildiğine dikkat çekti.

denizli güncelhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hem suçlu hem güçlü!
Hem suçlu hem güçlü!
Sarayköy'de avcılık kursu açılıyor!
Sarayköy'de avcılık kursu açılıyor!