Hayvanları Unutmayan Vicdanlı Öğrenciler!

Pamukkale Üniversitesi öğrencileri tarafından kurulan Genç Aydınlar Platformu bugün Denizli sokaklarında vatandaşlara sokak hayvanlarına verilmesi için ücretsiz mama dağıtımı yapıldı. Bu platform için gönüllü olan gençler "Unutmayalım ki onlar Allah'ın sessiz kulları" diyerek halka seslendiler.

Hayvanları Unutmayan Vicdanlı Öğrenciler!

Genç Aydınlar bugün öğlen saatlerinde başlattıkları ücretsiz mama dağıtımı etkinliği için Denizli sokaklarına çıktılar.

Mamaların üzerine dahil oldukları grubun logosunu ve sosyal medya hesaplarının olduğu etiketi ekleyen öğrencilerin bu etkinliklerine vatandaşların ilgisi yoğundu.

Kış mevsimi ve pandeminin de olduğu bu günlerde can dostumuz olan hayvanlarında unutulmaması gerektiğini vurgulayan platform temsilcileri "Onlar Allah'ın sessiz kulları" sloganıyla yola çıktıklarını belirtti.

Platformda görev alan tüm öğrenciler "Etkinliğimiz gayet başarılı ve güzel gidiyor, bu etkinlik sayesinde onların bize emanet olduğunu unutmayıp tekrardan hatırlıyoruz. Özellikle de genç arkadaşlarımızın olumlu tepkileri bize enerji ve moral veriyor dedi. Etkinliklerin devam edeceğini ve etkinlik öncesi sosyal medya hesaplarından duruyu yapılacağını söyledi. Etkinliklerine destek olmak ve katılmak isteyen öğrenciler için de Genç Aydınlar Paü hesabını takip ederek ulaşabileceklerini belirtti.

"Öğrenci dayanışmamız her zaman devam edecektir" dediler.   

denizli güncelhaber paü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hem suçlu hem güçlü!
Hem suçlu hem güçlü!
Sarayköy'de avcılık kursu açılıyor!
Sarayköy'de avcılık kursu açılıyor!