Teoman Sancar'dan Şahin Tine Tepki!

Teoman Sancar'dan Şahin Tine Tepki!
 Teoman Sancar'ın yaptığı açıklamada: TBMM'deki bütçe görüşmelerinde Grup Başkanvekilimiz Engin Altay'ın, "Millet aç midesine sadece kuru ekmek giriyor" sözlerine, "O zaman aç değiller" karşılığını veren AKP Denizli Milletvekili Şahin Tin, daha önce gündeme getirdiğimiz fatura skandalı hakkında adeta yargı gibi davranmış, hükmü de vermiştir. Hatta bununla da kalmayıp sözü geçen haberlere mahkeme kararıyla erişim engeli getirmiştir. 
 
GÜNDEME TAŞIDIĞIMIZ FATURALAR ÇİVRİL BELEDİYE MECLİSİ TOPLANTISI’NDA GÜNDEME GELMİŞ, TUTANAKLARA GEÇMİŞ RESMİ BELGELERDİR. 
 
ŞAHİN TİN, 2 FATURADAN YOLA ÇIKIYOR AMA BAKIN ELİMDE 5 FATURA VAR. BURADAN SORUYORUM, EY ŞAHİN TİN BU YEMEKLERİ BEN YEMEDİM, KİM YEDİ? SAHTE DEDİĞİN BU FATURALAR HAKKINDA SUÇ DUYURSUNDA BULUNDUN MU? BELEDİYE HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA NEDEN BULUNMADIN? ADINI BU İŞLERE KARIŞTIRANI ARIYORSAN ADRES ORADA! HABERLERE ERİŞİM YASAĞI GETİRMEK İÇİN NEDEN AYLARCA BEKLEDİN? ORTAYA BİR LAF ATIYORSAN ARKASINDA DURACAKSIN ŞAHİN TİN! BU MİLLETİ ENAYİ YERİNE KOYAMAZSIN. ÇIK BU MİLLETTEN ÖZÜR DİLE! BU 5 FATURAYI GÖRÜNCE NE YAPACAKSIN BAKAYIM? GİT BUNLARINDA ALT KOÇANLARINI BUL! NE DE OLSA YARGIYI DA, HÜKMÜ DE KENDİN VERİYOSUN! 
 
İLGİLİ FATURALARIN TAKİPÇİSİ TÜRK YARGISIDIR. ŞAHİN TİN’İN “MAKSATLI OLARAK ÖNE SÜRDÜĞÜMÜZÜ İDDİA ETTİĞİ” FATURALARIN AYRINTISINI SORGULAMAK HER TÜRK VATANDAŞI GİBİ BENİM DE HAKKIMDIR. TÜRKİYE CUMHURİYETİ ANAYASASIYLA TARAFIMA VERİLMİŞ BİR HAKKI, DENETLEME HAKKINI KULLANMAMDAN KİM, NEDEN RAHATSIZ OLMUŞTUR?
 
SAYIN TİN’İN İLGİLİ FATURALARIN ALT KOÇANLARINI GÖSTEREREK, “BAKIN BURADA KİMLERİN YEMEK YEDİĞİ YAZMAMAKTADIR” SÖZÜ İSE OLDUKÇA KOMİKTİR. FATURAYI VEREN HİÇBİR İŞYERİ FATURAYA BU TARZ NOTLAR DÜŞMEZ. FATURALAR, BELEDİYE MUHASEBESİNE TESLİM EDİLİRKEN AÇIKLAMA OLARAK YAZILMIŞTIR. NOTLARIN KİM YA DA KİMLER TARAFINDAN, YEMEKLERİN DE KİM YA DA KİMLER TARAFINDAN YENİLDİĞİ TÜRK YARGISI TARAFINDAN ORTAYA ÇIKARILACAKTIR. ZATEN MAHKEMEYE YANSIMIŞ BİR KONU HAKKINDA, SAYIN TİN’İN YARGIYI ETKİ ALTINDA BIRAKACAK ŞEKİLDE HÜKÜM VERMESİ OLDUKÇA MANİDARDIR. 
 
DAHA ÖNCE DE BASINA YANSIMIŞ BİR KONUNUN, SAYIN TİN’İN TALİHSİZ BİR AÇIKLAMASINDAN SONRA YENİDEN GÜNDEME GELMESİ OLDUKÇA DOĞALDIR. SAYIN TİN’İN İLGİLİ HABERLERE ERİŞİM ENGELİ TALEBİNİN DE JET HIZIYLA DENİZLİ 1. SULH MAHKEMESİ TARAFINDAN KABUL EDİLMESİ GÖZDEN KAÇMAMALIDIR EY ŞAHİN TİN, NE BU TELAŞ?
 
 
İÇERİSİNE DÜŞTÜĞÜN DURUMDAN BİZE SATAŞARAK KURTULAMAZSIN! MİLLETİ KURU EKMEĞE REVA GÖRÜRKEN, BELEDİYEYE KESİLMİŞ BU FATURALARIN İNCELENMESİ SENİ NEDEN BU KADAR RAHATSIZ ETMİŞTİR. 
 
BİZİ ÇAMUR SİYASETİ YAPMAKLA SUÇLUYORSUN AMA ASIL ÇAMUR SİYASETİ, YARGIYA YANSIMIŞ BİR KONUDA KESİN HÜKÜM VERİP, YARGIYI BASKI ALTINA ÇALIŞMAKTIR. 
 
ÇAMUR SİYASETİ, BİR ŞİKAYET DİLEKÇESİNİ DELİL DİYE TWİT ATMAKTIR!
 
ÇAMUR SİYASETİ, FATURALAR ÜZERİNE “GERÇEK”- “SAHTE” DİYE İBARELER KOYUP TWİT ATMAKTIR. BIRAKIN YARGI GÖREVİNİ YAPSIN!
 
SEN FATURA İŞLERİNİ BOŞ VER DE BİNLERCE GENÇ İŞSİZKEN HEMŞİRE OLMAYAN YEĞENİNİ HEMŞİRELİK KADROSUNA NASIL YERLEŞTİRDİN?  MAHKEME TORPİLLİ ATAMAYI İPTAL EDİNCE HİÇ RAHATSIZ OLMADIN MI ONU SÖYLE...  
 
MESELA, ENERJİ KOMİSYONUNDASIN ELEKTRİĞE YÜZDE 58 ZAM,
DOĞALGAZA YÜZDE 60 ZAMMA KARŞI NE YAPTIN ?
denizli teoman sancar güncelhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!