RESİMLERİYLE MORAL VERDİLER

30 Ekim’de merkez üssü Sisam Adası olan 6.9 büyüklüğündeki depremin ardından en çok yıkımın ve can kaybının yaşandığı il İzmir oldu. Sarayköylü minikler İzmirlilere yaptıkları resimler ile destek oldular.

RESİMLERİYLE MORAL  VERDİLER

30 Ekim’de İzmir’de çok sayıda can kaybı ve yaralanmanın yaşandığı depremin yaraları sarılmaya devam ediyor. Meydana gelen deprem sonrası tüm Türkiye tek yürek oldu. Minicik yürekleri ile Sarayköylü miniklerde depremzedelere yaptıkları resimler ile destek verdi. Deprem felaketine duyarsız kalmayan minikler İzmir’e desteklerini ifade etti. Sakarya İlköğretim Okulu 1. Sınıf öğrencileri yeni öğrendikleri harfler ve çizdikleri birbirinden güzel ve samimi resimler ile desteklerini açıkladılar.

Sakarya İlköğretim Okulu sosyal medya hesabından 1. Sınıf öğrencilerinin yaptığı bir birinden güzel resimleri paylaştı. Yapılan paylaşımda “Okulumuz 1. Sınıf öğrencileri İzmir de yaşanan deprem felaketine duyarsız kalmadılar. Minik elleriyle, yürekleriyle  resim yaparak, yeni yeni öğrendikleri harflerle güzel İzmir’imize desteklerini ifade ettiler. Öğrencilerimizi ve öğretmenimizi duyarlılığı dan dolayı tebrik ederiz. Deprem felaketinde vefat edenlere Allah tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz” ifadesi kullanıldı.

sarayköy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!