DENİZLİ'DE BANKADA KORONA ÇIKINCA VATANDAŞLAR UZUN KUYRUK OLUŞTURDU

Denizli'nin Çivril ilçesinde özel bir bankada koronavirüs vakalarının görülmesinin ardından kısıtlı çalışanla hizmet verilmesi vatandaşların banka önünde uzun kuyruklar oluşturmasına neden oldu.

DENİZLİ'DE BANKADA KORONA ÇIKINCA VATANDAŞLAR UZUN KUYRUK OLUŞTURDU

Koronavirüs salgını banka şubelerini de etkiledi. Son günlerde Çivril’de vaka sayılarının artış göstermesiyle birlikte özel bir banka çalışanlarının covid-19 testinin pozitif çıktı. Çalışanlar 14 gün boyunca karantinaya alındı.
Banka çalışanlarının karantinaya alınması ile birlikte bankanın önünde uzun kuyruklar oluştu. İki personel ile hizmet vermeye çalışan bankanın önünde sıra bekleyen vatandaşlar işlerinin görülmemesinden şikayetçi oldu.

Banka güvenliği ve vatandaşlar arasında zaman zaman nabızlar yükseldi ve gerginlikler yaşandı. Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı banka önündeki kuyrukta sesler yükseldi. İşlerinin acil olduğunu fakat sıra numarası olmadığı için karışıklıklar yaşandığını belirten vatandaşlar; “Her gelen öne geçmeye çalışıyor. Doğru dürüst sıra yok. Koskoca banka pandemi sürecinde bu tür krizlere hazırlıklı olmalıydı.” dedi.

Karantinaya alınan banka personeline geçmiş olsun dileklerinde de bulunan vatandaşlar; “Her an virüse yakalanma ile burun buruna olduğumuz şu günlerde bu banka sırasındaki mesafe ihlali insanları daha da büyük riske sokuyor. Banka personeli karantinaya alınmış onlara da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ama bu banka önünde bu sıkış tepiş bekleyişin olmaması gerekirdi.” ifadelerini kullandı.

DENİZLİ SARAYKÖY KORONA COVİD-19 DENİZLİ HABER GÜNCEL HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!