Özgül Ailesine Başkan Zolan Sahip Çıktı

Yangında evleri küle dönen Özgül ailesine Başkan Zolan sahip çıktı. Eşini 4 ay önce kanserden kaybeden Sevim Özgül ve ailesinin imdadına koşan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli, yangında kullanılamaz hale gelen eşyalarını baştan aşağı yeniledi.

Özgül Ailesine Başkan Zolan Sahip Çıktı

Denzl'de yaşanan talhsz olay Eskhsar Mahalles'nde 1 Ekm 2020'de meydana geld. Eşn 4 ay önce kanserden kaybeden Sevm Özgül'ün kızı, oğlu, geln ve torunlarıyla brlkte yaşadığı tek katlı evde yangın çıktı. Denzl Büyükşehr Beledyes İtfaye Dares Başkanlığı ekpler tarafından kısa sürede söndürülen yangında ev ve tüm eşyalar kullanılamaz hale geld. Kış önces tüm eşyaları le brlkte evler yanan alenn mdadına Büyükşehr Beledye Başkanı Osman Zolan yetşt. Başkan Zolan'ın talmatıyla çalışma başlatan Denzl Büyükşehr Beledyes Sevg El, alenn tüm eşyalarını yenleyerek kralanan evlerne yerleştrd. Özgül ales sıcak br yuvaya kavuşturulurken Başkan Zolan da alenn lk msafr oldu. Zyarete Başkan Osman Zolan’ın yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer, Sosyal Hzmetler Dares Başkanı Süleyman Akbulut ve Sevg El sorumlusu Selma Yıldız katıldı.

“Her zaman szlern yanında olmaya devam edeceğz”

Başkan Osman Zolan, Sevm Özgül ve alesne geçmş olsun dleklern leterek, yen eşyalarla döşenen evn hayırlı ve uğurlu olmasını dled. Başkan Zolan, “Allah’ım beternden korusun. İnsan başına her şey geleblyor. Öneml olan can sağlığıdır, gers telaf edlr. Denzl Büyükşehr Beledyes olarak nsanlarımızın zor günlernde yanlarında olmaya gayret edyoruz” ded. Büyükşehr Beledyes Sevg El’nn zor durumda kalan vatandaşlara yönelk çalışmalarla gönüllere dokunmaya devam ettğn belrten Başkan Zolan şöyle konuştu: “Yangın herkesn başına geleblr. Bizler de vatandaşlarımızın açıkta kalmaması adına gayret edyoruz. Gelmş, geçmş olsun. Her zaman szlern yanında olmaya devam edeceğz. Allah'ım dayanışma çnde brbrmze sahp çıkmayı nasp etsn.”

Özgül alesnden teşekkür Eşyaları tamamen yenlenen evlernde çocukları ve torunlarıyla mutlu br hayat sürmek stedklern söyleyen Sevm Özgül de gösterdkler lg ve desteklerden dolayı Başkan Osman Zolan’a, kendlern yalnız bırakmayan hayırseverlere ve Büyükşehr Beledyes Sevg El ekplerne teşekkür ett. 

DENİZLİ SARAYKÖY BAŞKAN ZOLAN OSMAN ZOLAN DENİZLİ HABER GÜNCEL HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir otobüsleri KPSS’ye gireceklere ücretsiz
Büyükşehir otobüsleri KPSS’ye gireceklere ücretsiz
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI MI GELİYOR?
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI MI GELİYOR?