ARTIK HER GÜN PAZAR VARMIŞ GİBİ

Sarayköy ilçesinde büyük eksikliği hissedilen manav konusunda çözüm bulundu. ElifSu manav açıldı.

ARTIK HER GÜN PAZAR VARMIŞ GİBİ

Sarayköy ilçesinde Cumartesi ve Çarşamba günleri dışında taze meyve ve sebze bulma konusunda yaşanan sorunları gören firma yetkilileri çözümü manav açmakta buldu. Turan Mahallesi Cumhuriyet caddesi üzerinde açılan işletme, her gün taze meyve ve sebze çeşitleri ile şimdiden Sarayköylü vatandaşların uğrak noktası haline geldi.

Lütfiye Ödemiş ve Hilmi Ödemiş çifti tarafından Cumhuriyet Caddesi üzerine açılan manav tezgahında ise fiyatların Pazar ile aynı olması ve her geçen gün artan çeşitleri ile çok sayıda vatandaş pazara gitmeden ihtiyaçlarını karşılıyor. Korona virüsten dolayı kalabalık alanlardan korkan vatandaşlar ise özellikle manavı tercih ediyor.

Çiftlerden Lütfiye Ödemiş “Sarayköy ilçemizde böyle bir eksiklik hep hissediliyordu. Ayrıca korona virüs dolayısıyla çok sayıda vatandaş pazara gidip korkarak alışverişini yapıyordu. Bizlerde pazara yakın bir noktada açtığımız bu işletmemizle onlara taze ve güvenilir ürün sunarak bir çözüm geliştirmek istedik. Kısa sürede vatandaşlar işletmemizi benimsediler şimdiden sabit müşterilerimiz oluştu. Herkesi bekliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Zolan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
Başkan Zolan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ H. TEOMAN SANCAR’IN 29 EKİM MESAJI
CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ H. TEOMAN SANCAR’IN 29 EKİM MESAJI