Advert 3

DENİZLİ'DE VAKALAR YÜKSELİYOR EN RİSKLİ MAHALLELER

Denizli’de koronavirüs haritası verileri güncellendi. Denizli merkez mahallelerinin bir çoğu kırmızıya boyanmış durumda.

DENİZLİ'DE VAKALAR YÜKSELİYOR EN RİSKLİ MAHALLELER

Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen ve koronavirüs yoğunluğunu, güvenli alanları ve HES kodunu üreten Hayat Eve Sığar uygulamasında virüs haritasında Denizli tablosu endişe veriyor.

Denizli Kent merkezinde birçok mahalle ve cadde de yoğunluk göze çarpıyor. En yüksek risk olarak belirlenen kırmızı ile işaretlenmiş alanlara bakıldığında ise en yüksek riske sahip mahalle ve caddeler açıkça ortaya çıkıyor. Buna göre, Topraklık, 15 Mayıs, Hacıkaplanlar, Pelitlibağ, Anafartalar, Dokuzkavaklar, Deliktaş, Fatih, Atalar, Altıntop, Değirmenönü, Akkonak ve Karaman Mahalleleri Denizli genelinde haritaya bakıldığında en yüksek yoğunluğa sahip alanlar olarak haritada işaretlenmiş durumda. Koronavirüs haritası dikkatli incelendiğinde son dönemdeki artış ve yoğunluk endişe veriyor.

SARYKÖY'DE RİSK DURUMU YÜKSEK MAHALLELER

Yapılan son kontroller sonucunda Sarayköy'de risk durumu en yüksek mahallelerin Cumhuriyet mahallesi ve Atatürk mahallesi olarak belirlendi.

denizli sarayköy korona covid-19 vaka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
TTF'den Büyükşehir spor tesislerine övgü!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!
SARAYKÖY'ÜN İLK PROFESYONEL MANTAR ÜRETİM TESİSİ AÇILDI!