CHP SARAYKÖY UYANIK'A YARDIMLARA DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz günlerde bir kişinin korana virüs testinin pozitif çıkmasının ardından karantina altına alınan Uyanık mahallesine CHP Sarayköy İlçe Başkanlığı’nın yardımları devam ediyor.

CHP SARAYKÖY UYANIK'A YARDIMLARA DEVAM EDİYOR

Uyanık Mahallesinden Almanya’ya gidecek olan bir gurbetçi vatandaşın yaptırdığı korona virüs testi pozitif çıktı. Test sonucunun pozitif çıkmasının ardından teması olan kişi sayısının yüksek olması ve tüm temaslı kişileri takip etmek adına tüm mahalle karantinaya alındı.

Mahallenin karantinaya alınmasının ardından geçtiğimiz günlerde maske ve gıda yardımında bulunan Sarayköy Chp İlçe Örgütü, mahalleden yeniden talep gelmesinin ardından tekrar gıda yardımında bulundu.  

CHP Sarayköy İlçe Başkanı Mehmet Salih Konya, öncülüğünde gerçekleştirilen yardımlar Uyanık Mahallesi girişinde kontrol amaçlı bulunan yetkililere teslim edildi.

Başkan Konya, yapılan yardımların ardından açıklama yaparak “Öncelikle tüm Uyanık Mahallemize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız maske ve gıda yardımlarının ardından, Uyanık Mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızdan çok fazla talep oldu. Bizde gelen talepleri karşılıksız bırakmamak için devam ettik. Yeniden bir istek gelirse de seve seve yapacağız. Çok sayıda partilimiz yeni bir talep olursa yardımda bulunmaya hazırız diyerek isimlerini bıraktılar. kimse de kendini yalnız hissetmesin bizler her daim tüm vatandaşlarımızın hangi şartlar altında olursa olsun yanlarındayız. CHP herkes için var. Biz dayanışma içerisinde olan ve yardıma ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımız için var olan büyük bir aileyiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir otobüsleri KPSS’ye gireceklere ücretsiz
Büyükşehir otobüsleri KPSS’ye gireceklere ücretsiz
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI MI GELİYOR?
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI MI GELİYOR?