Advert

TAVAS'TA TESTLERİ POZİTİF ÇIKTI

Denizli’nin İlçe Hastanesi’nde hemşire koronavirüse yakalandı. 2 mesai arkadaşı karantinaya alındı. Denizli’nin İlçe Hastanesi’nde hemşire koronavirüse yakalandı. 2 mesai arkadaşı karantinaya alındı. Denizli’nin İlçe Hastanesi’nde hemşire koronavirüse yakalandı. 2 mesai arkadaşı karantinaya alındı. Denizli’nin İlçe Hastanesi’nde hemşire koronavirüse yakalandı. 2 mesai arkadaşı karantinaya alındı. Denizli’nin İlçe Hastanesi’nde hemşire koronavirüse yakalandı. 2 mesai arkadaşı karantinaya alındı. Denizli’nin İlçe Hastanesi’nde hemşire koronavirüse yakalandı. 2 mesai arkadaşı karantinaya alındı.

TAVAS'TA TESTLERİ POZİTİF ÇIKTI

Denizli’nin Tavas İlçesi Devlet Hastanesi acilinde görevli hemşirenin babasının koronavirüs testleri pozitif çıktı. Babası ile yakın teması olan hemşireye test yapıldı. Yapılan testlerde koronavirüse yakalandığı anlaşılan hemşeri ve temas halinde olduğu 2 mesai arkadaşı karantinaya alındı.

Tavas Devlet Hastanesi’nde diğer personellere ve sağlık görevlilerine yapılan testler ise negatif çıktı. İlçede uzun süredir konuşulan, hastanede malzeme eksikliği olduğu şeklindeki iddialar ise doğruyu yansıtmadığı öğrenildi. Tavas Devlet Hastanesi’nde herhangi bir malzeme eksikliği olmadığı belirtilirken 3 hemşirenin testinin pozitif çıktığı iddiaları ise doğru olmadığı belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DE KORONA VİRÜS CAN ALMAYA DEVAM EDİYOR!
DENİZLİ'DE KORONA VİRÜS CAN ALMAYA DEVAM EDİYOR!
OKUL BAHÇESİNE TRAFO TEPKİSİ
OKUL BAHÇESİNE TRAFO TEPKİSİ