BABA RÖPORTAJ SONRASI OLANLARI ANLATTI

Dün yaptığımız haber sonrası Denizli Valiliği harekete geçti. Ambulans ile eve gönderilmeyen kız ile ilgili soruşturma başlatıldı.

BABA RÖPORTAJ SONRASI OLANLARI ANLATTI

Korona virüs belirtileri gösteren ve ailesi ile birlikte Sarayköy ilçesi Cumhuriyet mahallesinde  karantinada olan Osman Er’in 11 yaşındaki kızı, belirti gösterince yine annesi ile birlikte gittikleri Denizli Devlet Hastanesinden ambulans verilmemesi üzerine eve toplu taşıma aracı ile dönmek zorunda kalmıştı. Eve döndükten sonra test sonuçlarının pozitif olduğu ortaya çıkmıştı. Kızına eşlik eden annede olaydan bir gün sonra koku kaybı gibi korona belirtileri göstermişti.

SAĞLIK EKİPLERİ GELDİ KIZIMI GÖTÜRDÜLER EŞİME TEST YAPTILAR

Bugün görüşme yaptığımız Osman Er,  verdiği röportaj sonrası sağlık ekiplerinin evlerine geldiğini, kızını hastaneye götürüp kontrol ettiklerini ve ilaçla evde tedavi edilmeye başlandığını aktardı. Kızını götürdüğünde pozitif vaka ile aynı evde karantinada olmasına rağmen  belirti göstermediği için test yapılmayan anne ise eve geldikten sonra koku kaybı yaşamaya başladığı için ona da test uygulandığını ifade etti.

VALİLİK SORUŞTURMA BAŞLTTI

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Denizli Devlet Hastanesine ulaşan anne ve 11 yaşındaki kıza ambulans vermeyerek eve toplu taşıma ile gitmek zorunda bıraktıkları tespit edilen personel hakkında Denizli Valiliğinin soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

11 YAŞINDAKİ KIZI EVE MİNİBÜSLE GÖNDERDİLER TEST SONUÇLARI POZİTİF ÇIKTI HABERİ VE RÖPORTAJI İÇİN TIKLAYINIZ

saraykoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı