SARAYKÖY'DE İLK VE TEK

Artık Sarayköy’ünde sadece döner ve İskender yapan bir döner salonu var. Halil Usta’nın yeri döner ve İskender salonu açıldı.

SARAYKÖY'DE İLK VE TEK

Sarayköylülerinde artık döner salonunda muhteşem bir döner veya İskender yeme imkanı var. Sarayköy’de çarşı Aydem karşısı DESKİ binasının hemen altında hizmet vermeye başladı. Halil Usta’nın Yeri Döner ve İskender Salonu, dönerin ve İskender’in hakkını veriyor.

Halil Usta’nın Yeri Döner ve İskender Salonu, el yapımı olarak özel şekilde hazırlanmış, kararında pişmiş, incecik kesilmiş etin et gibi gibi koktuğu bir döner il Sarayköylülerin hizmetinde. Naturel ve katkısız hamu ile hazırlanmış lavaşı ile de lezzetine lezzet katıyor.

Dünya mutfakları içinde önemli bir yere sahip, Türk mutfağının da baş tacı İskender’i, yüzde yüz gerçek et ile sunan Halil Usta’nın Yeri  Döner ve İskender Salonu’nun başarısı şimdiden dilden dile yayılıyor.

Salonda ayrıca şifa kaynağı sayılan kelle paça, işkembe gibi çorba çeşitleri de bulunuyor.

Yaklaşık 30 yıldır döner İskender sektöründe çalışan Halil Usta, yılların birikimi ve tecrübesi, kaliteli hizmet anlayışı ile kendi işletmesini açarak sektördeki hayatına devam etme kararı almış. Sarayköy ilçesinde dönerin hep yan ürün olarak sunulduğunu fark eden Halil Usta, “Sarayköylü vatandaşlar döner yemek istediklerinde çoğu hazır halde satılan veya döneri yan ürün olarak sunan yerlere mecbur kalıyorlardı. Artık sadece döner ve İskender yapan ve kesinlikle hazır değil el işçiliği ile hazırlanan bir döner salonu var. Tüm vatandaşlarımızı bu lezzeti tatmaya davet ediyoruz” dedi.

Paket servis olarak da hizmet veren HALİL Usta’nın Yeri Döner ve İskender Salonunundan sipariş vermek için 0538 550 76 60 veya 0258 415 23 00 aramanız yeterli.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı