Advert

DENİZLİ'DE TERÖR OPERASYONU

10.08.2020-16.08.2020 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde; ilimiz genelinde PKK/KCK, terör örgütleri ile ilgili olarak yürütülen soruşturmalar kapsamında; Sosyal Medya hesapları üzerinden PKK/KCK, Terör Örgütü Propagandası yaptığı tespit edilen toplam (3) şüpheli şahıs yakalanmış, haklarında adli işlem yapılmıştır.

DENİZLİ'DE TERÖR OPERASYONU

Denizli Emniyet Müdürlüğü 10.08.2020 – 16.08.2020 tarihleri arasında gerçekleştirdiği operasyonlar neticesinde terör örgütü propagandası yapanlara göz açtırmadı. PKK, THKP/C VE Dev Yol ve FETÖ/PYD terör örgütü propagandası yapanlar gözaltına alındı.

PKK / KCK PROPAGANDASI

Denizli genelinde PKK/KCK, terör örgütleri ile ilgili olarak yürütülen soruşturmalar kapsamında; Sosyal Medya hesapları üzerinden PKK/KCK, Terör Örgütü Propagandası yaptığı tespit edilen toplam (3) şüpheli şahıs yakalanarak, haklarında adli işlem yapıldı.

THKP/C VE Dev Yol Propagandasına Gözaltı

THKP/C VE Dev Yol Terör Örgütleri ile ilgili olarak yürütülen soruşturmalar kapsamında; Sosyal Medya hesapları üzerinden, THKP/C VE Dev Yol Terör Örgütü Propagandası yaptığı tespit edilen (1) şüpheli şahıs yakalanmış, hakkında adli işlem yapıldı.

FETÖ ÖRGÜT EVLERİNE BASKIN

FETÖ/PDY terör örgütü ile ilgili olarak yürütülen soruşturmalar kapsamında; örgütün hücre evlerinde saklandığı tespit edilen şahıslara yönelik düzenlen eş zamanlı operasyonlarda (8) şüpheli şahıs,ile FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne üye olmak suçundan 6 yıl, 3 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan (1) Şüpheli şahıs, saklandığı bağ evinde tespit edilerek yakalanmış, adli mercilere sevk edilen (9) şüpheli şahıstan (8) Şüpheli şahıs adli makamlarca TUTUKLANMIŞTIR.

sarayköy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DE KORONA VİRÜS CAN ALMAYA DEVAM EDİYOR!
DENİZLİ'DE KORONA VİRÜS CAN ALMAYA DEVAM EDİYOR!
OKUL BAHÇESİNE TRAFO TEPKİSİ
OKUL BAHÇESİNE TRAFO TEPKİSİ