Reklamı Geç
Advert

Denizli'de En Yetkili İsimlerden Korona Uyarısı

Denizli'de artan korona virüs vakalarına dikkat çekmek için Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk'ten dikkat çeken paylaşım geldi. Atik ve Öztürk, maske, hijyen ve mesafe kuralına dikkat çekti. Atik, davetsiz bir misafir gibi gelen müsibete karşı dikkatli olalım uyarısında bulundu.

Denizli'de En Yetkili İsimlerden Korona Uyarısı

Denizli'de son dönemde korona virüs vakaları artmaya devam ediyor. Vaka ve riskli alan sayısının arttığı Denizli'de Vali Ali Fuat Atik ve İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, korona ile mücadelenin temel taşları maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat çekti. İkili, korona ile mücadelede son dönemde yeni normale uymak yerine kalabalık pozlar veren, maske takmayan vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu

 

ATİK'TEN DAVETSİZ MİSAFİR VURGUSU

 

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, "Covid_19 hastalığını hafife almayalım. Maske takmak zor gelmesin. Bana birşey olmaz demeyelim. Bu hastalığa yakalananların yaşadıkları bizlere ders olmalı. Davetsiz bir misafir gibi gelen bu musibet bizde ve sevdiklerimizde yıkıcı hasarlara neden olmasın. Lütfen dikkatli olalım" dedi.

 

İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk de sosyal medya hesabındaki takipçilerine dikkat çekti. Öztürk, "Biraz önce sosyal medya hesabımda şöyle bir dolandım. Facebook un izin verdiği kadar 5000 kişi takip ediyormuş beni, tabii ben de onları görüyorum.

 

Herkes mutlu görünüyor, tatil keyfinde fotoğraflar, düğünler, eğlenceler, işyerlerinde çekilen çay kahve keyfi yapılan fotoğrafları, Doğum günlerinde üflenen mumlar....

 

Herkes bu kadar mutlu iken ben gülümseyemedim çünkü bir şey eksikti. MASKE ve MESAFE

 

İnşallah böyle gülümseyerek hayat devam edebilir dedim MASKE MESAFE HİJYEN kurallarına uymayanlara. Yüzünüzden gülümseme eksilmesin, bir sonraki yaşgününüzde sevdikleriniz eksilmeden yanınızda olabilsin ve sizin de kutlayacağınız yeni yaşınız olsun istiyorsanız lütfen kurallara uyalım" paylaşımını yaptı.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı