SARAYKÖY ÜLKÜ OCAKLARINDAN ANLAMLI HAREKET

Sarayköy Ülkü Ocakları, zor zamanlar yaşayan esnaf ile gönül bağı kurmak için geceden iş yerilerin kapılarına siftah parası dağıttı.

SARAYKÖY ÜLKÜ OCAKLARINDAN ANLAMLI HAREKET

Sarayköy Ülkü Ocakları, korona virüs salgını dolayısıyla siftah dahi yapamadan kepenk kapatan esnafa moral vermek ve yanlarında olduklarını ifade etmek üzere zarf içerisinde siftah parası dağıtımı yaptı. Gece saat 00:00 itibariyle başladıkları dağıtımlarını sabaha karşı noktaladılar. Sabah iş yerine gelen esnaflar kapı arasından bırakılmış zarfları görüp içini açtıklarında ise Sarayköy Ülkü Ocaklarının dayanışma notu ve siftah parasıyla karşılaştılar.

Zarfı alan çok sayıda esnaf bu ince düşüncelerinden dolayı Sarayköy Ülkü Ocaklarına teşekkür ettikleri bir paylaşım yazarak  bıraktıkları notun fotoğrafını çekip sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Sarayköy Ülkü Ocakları yaptıkları gönül bağı kurmak olarak adlandırdıkları olayın ardından bir açıklama yaparak "Sarayköy Ülkü Ocakları olarak Denizli Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Murat Aydınlı’nın destekleriyle Ahilik yolundan ayrılmayan, helal rızık için alın teri döken değerli esnaf ve zanaatkârlarımızın yanında olduğumuzu göstermek için sembolik olarak içinde 1₺ bulunan zarflarımızı siftah olarak dağıttık. Dünya çapında derin yaralar açan korona virüs (covid-19) pandemisinin ülkemizi de etkilemesi sebebiyle esnafımızın çektiği sıkıntıların son bulmasını ve bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum. Tüm işveren ve işçilerimize bereketli kazançlar ve hayırlı işler diliyorum." dedi. 

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Zolan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
Başkan Zolan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ H. TEOMAN SANCAR’IN 29 EKİM MESAJI
CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ H. TEOMAN SANCAR’IN 29 EKİM MESAJI