Advert

DENİZLİ'DE ÜRETİLDİ KORONA VİRÜSE MEYDAN OKUYOR

Denizli’nin sektöründe öncü firması BAYSU Arıtma Sistemleri, geliştirdikleri yenilikçi sistem ile üretilen su arıtma cihazlarında kampanya düzenledi.

DENİZLİ'DE ÜRETİLDİ KORONA VİRÜSE MEYDAN OKUYOR

Korona virüsü salgın sonrası daha çok önem kazanan hijyen ve temiz su konusunda attıkları yenilikçi adım ile BAYSU, kullanıcılarına temiz suyu ultraviyole ortamda arındırılmış halde sunuyor. Bilim insanları tarafından korona virüse karşı faydası kanıtlanmış olan sistem ile suda bulunan bakteri, mantar, virüs ve benzeri mikroorganizmaların DNA yapılarını parçalayarak etkisiz hale getirilmesi sonrası suyun tadını ve dokusunu bozmadan musluklarınıza ulaştırıyor.

 

DENİZLİ’DE BİR İLK ULTRAVİOLE TEKNOLOJİSİ

Ayrıca yine BAYSU firmasının kendi bünyesinde  üretimini gerçekleştirdiği  ultraviyole teknolojisi sadece suda değil hastane, eczane, diş klinikleri, hasta bakım odaları, veterinerler ve insanların bir arada kalabalık olarak bulunduğu ofis, işyerleri, okul, restoranlar, anaokulu, AVM  vb, üretim, ambalajlama ve depolama alanları gibi kapalı yerlerde, havadaki patojen mikroorganizmaların sayısını azaltarak başta korona virüsü olmak üzere hava yolu ile bulaşan hastalıkların yayılımını engellemek için kullanılıyor.

MALİYETİ DÜŞÜR, ALAN KAZAN, TEMİZ SU İÇ

Günümüzde damaca sularının maliyeti, kapladığı yer, zamansız bitme sıkıntısı, damacanaların yeterli temizlendiğinden emin olamamak gibi birçok faktör göz önüne alındığında BAYSU markasının ters osmoz sisteminin çok daha avantajlı ve ekonomik olduğu görülüyor.

Evsel tip ters osmoz sistemlerinde kullanıcının rahatlığı düşünülerek sistem tam otomatik olarak tasarlanmış. Açıkta depolanan sularda bakteri, mikrop gibi zararlı mikroorganizmalar oluşacağından atmosfere kapalı, dünya gıda normlarına uygun seçilmiş.

İSTEĞE BAĞLI CİHAZA EK AKSESUAR

Sistemin uzun ömürlü çalışabilmesini sağlamak ve membran ömrünü uzatmak için autoflash gibi, opsiyonel olan pek çok aksesuar bu cihaza eklenerek kullanılabilir.  Ayrıca cihaz tezgah altına uygun dizaynı ile yer kaplamazken, uzağa erişebilen krom musluk, besleme suyu bağlantısı, bağlantı hortumları, polipropilenden imal çift contalı filtre kapları, içeriği ile Gıda ve İçecek Yönetmeliği’ne (NSF) uygun fabrika testi yapılmış ve montaja hazır bir şekilde sterilize edilmiş halde bulunmaktadır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DE KORONA VİRÜS CAN ALMAYA DEVAM EDİYOR!
DENİZLİ'DE KORONA VİRÜS CAN ALMAYA DEVAM EDİYOR!
OKUL BAHÇESİNE TRAFO TEPKİSİ
OKUL BAHÇESİNE TRAFO TEPKİSİ