SARAYKÖY MİLLİ EĞİTİM DAĞITIMI TAMAMLADI

Çok uzun zamandır Sarayköy Milli Eğitim Müdürlüğünün öz verili çalışmaları sonucu yerine getirilen kitap dağıtımı bu senede titiz bir çalışma sonucunda yerine getirildi.

SARAYKÖY MİLLİ EĞİTİM DAĞITIMI TAMAMLADI

Okulların açılışı için ortaya atılan 4 senaryodan hangisinin uygulanacağına artan veya azalan vaka sayılrına göre karar verilecek. Milli Eğitim Müdürlüğü her ihtimali değerlendirerek 31 Ağustos’a günler kala kitap çalışmalarına devam ediyor.

Uzun yıllardır Saraykö Milli Eğitim Müdürlüğünün üstlendiği çevre ilçelere  kitap dağıtım işlemi, bu senede öz verili bir çalışma ile tamamlandı. Sarayköy ilçesinde bulunan Saraköy Menderes Anadolu Lisesi’nde toplanan kitaplar, Sarayköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli tarafından, Buldan, Güney ve Babadağ ilçelerine eksiksiz bir şekilde dağıtıldı.

Sarayköy İlçe Milli Eğitim Müdürü dağıtım hakkında bilgi vererek “Çok uzun süredir bu görev İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze veriliyor. Bizlerde bu görevi layığıyla en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Kitapların hepsi bir seferde gelmiyor, ya da gece gündüz belli olmuyor. Bizler gelen her kitabı ilçe ilçe, okul okul ve sınıf sınıf ayırarak dağıtıma hazır hale getiriyoruz. Ardından dağıtım görevlisi arkadaşlarımız okullarımızı dolaşıp kitapları teslim ediyorlar.” İfadesini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı