Reklamı Geç
Advert

GAZETECİ MERİÇ ULUKUŞ UGTF GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

GAZETECİ MERİÇ ULUKUŞ UGTF GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

’DE GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ!

“UGTF” Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonunun Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı pandemi kısıtlamaları nedeni ile online gerçekleştirildi. Genel Kurul Toplantısında, UGTF ’in yeni dönem Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin seçimi yapıldı. 3. yılını geride bırakan Federasyon genel kurul toplantısı ardından Federasyon başkanı Ahmet Tübcel, “Gün geçtikçe yeni katılımlar ile daha güçlü ve daha çoğulcu bir yapıya kavuştuk. Yeni katılımlar ve görevlendirmeler ile geleceğe emin adımlar ile yürüyoruz.” İfadelerinde bulundu. Yapılan genel kurul sonunda görevlendirmeler şu şekilde gerçekleşti…

UGTF Genel Başkanı Ahmet Tübcel olurken, Genel Sekreter, Hülya Özkoyuncu, Genel başkan yardımcılıklarına, Sedat Yazıcıoğlu, Bahri Kayaoğlu, Mehmet Çelik, Arif Çelik, Kader Ertemiz, Serhan Seyhan, Hasan Çömlekçi, Elçin Özsavcı, Osman Yurdusev, Ali Erturan, Emrah Aydemir, Tahsin Güzel, Harun Aygün, Deniz Akgün, Sait Karaduman, Yunus Karakaya, Muzaffer Sıtkı Yüksel, Meriç Ulukuş, Mustafa Tübcel, Temel Irmak, Gökhan Çelik, Yılmaz Yurtsever, Kerim Çetin isimleri getirildi.

Yönetim Kurulu Üyeleri ise, Polat Yılmaz, Yakup Orakçı, Nafis Koca, Reşit Çelebioğlu, İlkay Kıyak, Servet Töz, Mehmet Yolcu, Ercan Kolku, Sinem Öntürk, Hakan Küçükakman, Ahsen Özal, Cüneyt Erdan, Ökkeş İşçi, Sait Salıcı, Kemal Soylu, Bayhan Sarıkaya, Orkun Çizmeli, Neslihan Karayılan, Mustafa Alyaz, Nuri Erdoğan, Ali Aladağ, Yunus Taşdemir, İbrahim Kılınç, Hakan Koruk, Servet Salim Cankurt, Bahar Ballı, Reşat Başkan, Rumi Çatıkkaş, Osman Bodur, Erhan Önal, Mehmet Evren  Karaköse, İsmail Akdağ isimlerinden oluştu. Denetim Kurulu Başkanlığına Bülent Korkmaz, üyeliklerine ise Mehmet Topbaş, Kemal Balcıoğlu getirildi. 

Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu yönetim kurulu görev dağılımı sonrası, medyanın sorunlarına kalıcı çözümler sunacak bir çalıştay düzenlenmesini kararlaştırdı. Bu çalıştay da uzun zamandır çözüme kavuşmayan internet haberciliği başta olmak üzere yazılı basının, radyo ve televizyonların sorunları masaya yatırılarak, gerekli yönde hareket edilmesi kararı alındı. Çalıştaya üniversitelerin akademisyenleri, basın örgütlerinin temsilcileri ve konuyla ilgili bürokratların da davet edileceği belirtildi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Atik Kamu Kurumu ve Kuruluşlarının Mesai Saatlerinin Değiştiğini Açıkladı
Vali Atik Kamu Kurumu ve Kuruluşlarının Mesai Saatlerinin Değiştiğini Açıkladı
Denizli'de Aile Arasındaki Tartışmada Kan Aktı
Denizli'de Aile Arasındaki Tartışmada Kan Aktı