Advert

MUHTAR OKAN GÜMEN, MAHALLELİNİN İSTEĞİNİ YERİNE GETİRDİ

Sarayköy ilçesinin genç muhtarlarından Okan Gümen, yaptığı girişimler sonrası mahallesinin kanallarının yenilenmesini sağladı.

MUHTAR  OKAN GÜMEN, MAHALLELİNİN İSTEĞİNİ YERİNE GETİRDİ

Sarayköy ilçesi Yakayurt Mahallesi Muhtarlığı yapan Okan Gümen, mahallesinde bulunan toprak kanllar konusunda vatandaşların kendilerine ilettikleri isteklere sessiz kalmadı. Muhtar Gümen, Çağbayır Sulama Birliği Başkanı ve müdürü ile yaptığı görüşmeler neticesinde, mahallede bulunan toprak kanal beton dökülerek yenilendi.

Daha önce toprak kanal olduğu için yanında geçtiği tarlalarada zararı olan kanal yapılan çalışmalar sonrası yeni görüntüsüne kavuştu. Mahalle sakinleri ve tarla sahipleri ise kendisine teşekkür etti.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Muhtar Gümen, “Öncelikle Sulama birliği başkanımıza ve müdürüne çok teşekkür ediyoruz bu talebimizi geri çevirmediler ve gelip bu güzel çalışmayı gerçekleştirdiler. Emeği geçen herkese de teşekkürler” dedi.

Toprak kanalın çevreye verdiği zarar ve oluşturduğu görüntü konusunda  da çok memnun olduklarını açıklayan Muhtar Gümen,           “Kanalımız toprak olduğu için yanından geçtiği ekili arazilere ister istemez zararı oluyordu. Görüntü itibariyle de çok hoş durmuyordu. Mahalle sakinlerimiz böyle taleple bana geldiler bizlerde yaptığımız girişimler sonrası isteklerini yerine getirdik” ifadesini kullandı.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Zolan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
Başkan Zolan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ H. TEOMAN SANCAR’IN 29 EKİM MESAJI
CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ H. TEOMAN SANCAR’IN 29 EKİM MESAJI