Advert

DENİZLİLİ RAP SANATÇISINDAN DENİZLİ TANITIM ATAĞI

Türkiye’nin başarılı kadın rap sanatçılarından olan Rozz Kaliope, geçtiğimiz günlerde Pamukkale travertenlerinde çektiği klibinin ardından tercihini yine Denizli’den yana kullandı.

DENİZLİLİ RAP SANATÇISINDAN DENİZLİ TANITIM ATAĞI

Çivril Belediyesi tarafından ilçeyi yerli ve yabancı turistlerin uğrak merkezi konumuna getirmek için hazırlanan Turizm Master Planı sonuçlarını vermeye başladı. Bu kapsamda Türkiye’nin yıldızı parlayan önemli kadın rap sanatçılarından Rozz Kalliope, pop sanatçısı Bilal Sonses ile birlikte “Geç Değil” adlı şarkısını buluşturdu. İkili yeni şarkılarının klibini ise Denizli’nin Çivril ilçesinde çekti.  Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, diğer sanatçılarıda klip çekimleri için Çivril ilçesine davet etti.

PAMUKKALE KLİBİ

Geçtiğimiz ay Rozz Kaliope, Burak King mahlaslı şarkıcı ile yapmış olduğu şarkı çalışmasının klibinie Pamukkale Travertenlerinde çekerek Denizli’nin tanıtımın katkıda bulunmuştu. Pamukkale’de çekimleri gerçekleştirilen klip youtube’ye yüklendikten kısa süre içerisinde 1 milyondan fazla kişi  tarafından izlendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sevim güven tazeledi
Sevim güven tazeledi
MHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANI A. İHSAN SEÇKİN KURBAN BAYRAMI MESAJI
MHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANI A. İHSAN SEÇKİN KURBAN BAYRAMI MESAJI