Reklamı Geç
Advert

YILLAR SONRA HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Sarayköy ilçesinde hizmete açılan Horzum Ayakkabı, ayakkabı tercihlerinize yeni bir bakış açısı getiriyor.

YILLAR SONRA HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Birbirinden tarz ayakkabı ve çantaları ile hem erkek hem de kadın müşterilere yönelik geniş ürün yelpazesi ile hizmete başlayan Horzum Ayakkabıcılık, Turan Mahallesi Belediye Geçidi No:11’de açıldı.

Kadın ve Erkek grubu ayakkabıların, ayrıca kadın çantalarının bulunduğu mağazada okullar açılmadan önce çok yakında çocuk grubu da yerini alacak. Spor ayakkabı, terlik, babet, ve abiye olarak çok fazla çeşidin bulunduğu mağaza müşterilerini bekliyor.

İşletme sahibi 34 yaşındaki Bahar Horzum, hayallerinin gerçek olduğunu ifade ederek “Yaklaşık 19 senedir ilçemizde bir eczanede çalışıyordum, 6 yıl önce aklıma bu iş düştü, hep hayalini kuruyordum, ayakkabı ve çanta türü ürünleri satacağım butik bir mağaza açma hayalimi sonunda gerçekleştirdim”  dedi.

Salgından dolayı görkemli bir açılış yapamadığı açıklayan Horzum, “Tüm kadınlara tavsiyem hayallerinin peşinden koşmaları, ben 6 yıllık hayalimi gerçekleştirmiş bulunuyorum, açalı yaklaşık 2 ay oldu, salgından dolayı istediğim gibi bir açılış organizasyonu gerçekleştiremedim ama sağolsun sevenlerim beni hiç yalnız bırakmadı” ifadesini kullandı.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Atik Kamu Kurumu ve Kuruluşlarının Mesai Saatlerinin Değiştiğini Açıkladı
Vali Atik Kamu Kurumu ve Kuruluşlarının Mesai Saatlerinin Değiştiğini Açıkladı
Denizli'de Aile Arasındaki Tartışmada Kan Aktı
Denizli'de Aile Arasındaki Tartışmada Kan Aktı