TUTKU VE VOLKAN'IN MUTLU GÜNÜ

Denizli siyaseti, Sarayköy ilçesine kıyılan nikahda bir araya geldi. Nikahı Denizli Büyükşehir Belediyesi Osman Zolan kıydı.

TUTKU VE VOLKAN'IN MUTLU GÜNÜ

Sarayköy ilçesinde dün akşam Bala Mahallesi Belediye Havuz Tesislerinde kıyılan nikahta Denizli siyaseti bir araya geldi. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ında yeğeni.  Sarayköy Kadın Kolları Başkanı Sergül Yağız ve Adnan Yağız'ın kızları Tutku Yağız ile Gülseren ve Hüseyin Albayrağın oğlu Volkan Albayrak dünya evine girdi.

Tutku ve Volkan çiftinin nikahlarını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Şahitliklerini ise Ak Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan ile Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş yaptı.

Havuz Tesislerinde gerçekleştirilen nikah törenine siyasilerden Ak Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Buldan İlçe Başkanı Naci Çomuk ve Sarayköy İlçe Başkanı  Volkan GezenKATILDI. Ayrıca çiftin arkadaşları ve akrabalarının katılımı ile gerçekleşti.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!