BÖLGESEL AMATÖR LİG KARARI VERİLDİ

Korona virüs önlemleri doğrultusunda tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüm spor müsabakaları durdurulmuştu. Korona virüs salgınında alınan yeni kararların ardından Süper Lig’in oynatılmasına karar verilmişti. Bu kararın ardından gözler diğer liglere çevrilmişti.

BÖLGESEL AMATÖR LİG KARARI VERİLDİ

Türkiye Futbol Federasyonu ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği yönetimi, Riva'da bugün, TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Mehmet Baykan, Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Hamit Altıntop ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp başkanlarının katılımı ile bir toplantı yapılarak diğer ligler hakkında da karar verildi.

Sarayköyspor’un da bulunduğu Spor Toto Bölgesel Amatör hakkında ve , TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig durumunun görüşüldüğü toplantıda kulüpler, liglerin oynanmamasını talep ederken, nasıl tescil edileceğini TFF Yönetim Kurulu'na bıraktı. Kulüp temsilcileri ile karşılıklı mutabık kalındığı üzere, söz konusu talebi TFF Yönetim Kurulu değerlendirmiş olup, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, ayrıca Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'lerinin oynanmamasına karar verildi.

sarayköy sarayköyhaber sarayköyspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı