AK PARTİ VEKİLLER SEÇİMİNİ YAPTI

Ak Parti, meclis grup yönetimini belirlemek için Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş başkanlığında basına kapalı olarak toplandı. Toplantıda grup başkanı, grup başkanvekilleri, idare amirleri ve komisyon başkanları seçimi yapıldı.

AK PARTİ VEKİLLER SEÇİMİNİ YAPTI

Ak Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, grup başkanvekilleri Mehmet Muş, Özlem Zengin, Cahit Özkan, Bülent Turan ve Emin Akbaşoğlu ile gelecek yasama yılında da devam kararı alındı. Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç de görevine devam edecek.

Ak Parti  TBMM İdare Amirliği’nde ise değişikliğe gidildi. Mevcut idare amirleri Ankara Milletvekili Orhan Yeğin ile Hasan Turan´dan boşalan koltuğa İzmir Milletvekili Alpay Özalan ve Gaziantep Milletvekili Ali Şahin getirildi.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile Özkan’ın yeniden görece seçilmesini kutladı. Başkan Özbaş “TBMM'de bugün gerçekleştirilen seçimlerde Grup Başkanvekilliği görevine yeniden seçilen Denizli Milletvekilimiz sayın Cahit Özkan'ı tebrik ediyor; ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için gece gündüz demeden sürdürdükleri çalışmalarında üstün başarılar, kolaylıklar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı