MEKANA GİR VE BİR SÖZ SEÇ

Sarayköy ilçesinde hizmet veren bir kafe duvarlarını korona virüs önlemleri ve sosyal medyada kullanılan sözler ile kapladı.

MEKANA GİR VE BİR SÖZ SEÇ

Sarayköy ilçesi otogarında hizmet veren bir kafe duvarlarını sosyal medyada çok kullanılan sözlerle ve korona virüse karşı dikkat çekmek amacıyla hazırladığı yazılamalarıyla dikkat çekiyor. İşletme içerisine girildiği andan itibaren kendinizi sosyal medya geziniyormuş gibi hissettiriyor. Sosyal medyada çok görüp güldüğümüz ya da bir çok vatandaşın paylaştığı bu yazıların yanında, korona virüse karşı alınan önlemlere de espirili bir dille gönderme yapan işletme vatandaşların vakit geçirirken vaktini daha keyifli kılmak adına böyle bi şey yaptığını söylüyor. Kafe Mafe yetkilisi Ömer Ali Geyik, “Malum korona virüsten dolayı uzun bir süre işletmelerimizi açamadık, çok şükür tekrar işimizin başındayız öncelikle bunda emeği olan tüm sağlık çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İşletmemizi açtıktan sonra yeni normaller doğrultusunda önlemlerimizi alırken aklımıza böyle bir fikir geldi. Müşterilerimizi hem uyarmak, hem de yüzlerinde bir gülümse oluşturmayı hedefliyoruz. Gelen müşterilerimiz de yazıların fotoğraflarını çekiyorlar ya da aynı sözü sosyal medyalarında paylaşıyorlar herkesi bekleriz” dedi.

Duvardaki yazıların haricinde işletmenin bir diğer dikkat çeken özelliği ise şehit ve gazi ailelerine ücretsiz hizmet vermesi yanı sıra, sokaktan geçerken cebinde parası olmayan ama karnı aç olan vatandaşlara yardımcı olması.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VALİ ALİ FUAT ATİK'İN MASKE, FİZİKİ MESAFE ve HİJYEN DENETLEMESİ
VALİ ALİ FUAT ATİK'İN MASKE, FİZİKİ MESAFE ve HİJYEN DENETLEMESİ
Büyükşehir’den kadınlara psikolojik ve hukuksal destek
Büyükşehir’den kadınlara psikolojik ve hukuksal destek