KAYMAKAM TAŞKIN'DAN DUYGUSAL VEDA

Sarayköy ilçesine atanan Vekil Kaymakam Hasan Raşit TAŞKIN, Sarayköy Kaymakamlığı sosyal medya hesabında yapılan bir paylaşım ile Sarayköylüler ile vedalaştı.

KAYMAKAM TAŞKIN'DAN DUYGUSAL VEDA

Sarayköy ilçesine kısa bir süre önce Vekil Kaymakam olarak atanan Hasan Raşit TAŞKIN, kaymakamlık kursu dolayısıyla ilçedeki görevden ayrılacağını açıklamıştı. Geldiği kısa süre içerisinde ilçede iyi ilişkiler kurduğunu ifade eden Taşkın, Sarayköy Kaymakamlığı sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile helalleşmek istediğini açıkladı.

Kaymakamlık hesabından yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi “Kıymetli Sarayköylüler; Ankara’daki Kaymakamlık Kursu programı başlamış olduğundan bugün itibariyle ilçedeki görevimden ayrılışımı yapmış bulunuyorum. Pandemi süresince elimden geldiğince sizlere hizmet etmeye çalıştım. Görev yaptığım bu kısa süreçte Sarayköy’ümüzün bana kazandırdığı çok şeyler olmuştur bu bağlamda da helallik almak elzem olmuştur. Kıymetli çalışma arkadaşlarımdan, Komşularımdan ve siz değerli Vatandaşlarımızdan hakkınızı helal etmenizi istirham ediyorum. Gelecek güzel günlerde beni fahri bir hemşeriniz olarak kabul etmeniz en büyük arzumdur. Allah'a emanet olunuz.”

 

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VALİ ALİ FUAT ATİK'İN MASKE, FİZİKİ MESAFE ve HİJYEN DENETLEMESİ
VALİ ALİ FUAT ATİK'İN MASKE, FİZİKİ MESAFE ve HİJYEN DENETLEMESİ
Büyükşehir’den kadınlara psikolojik ve hukuksal destek
Büyükşehir’den kadınlara psikolojik ve hukuksal destek