MARKET İNDİRİM YAPTI TEPKİ DİĞER BAKKALLARDAN GELDİ

Ekmekten kar almayacağım dedi, diğer bakkal ve fırıncılar dan tepki geldi.

MARKET İNDİRİM YAPTI TEPKİ DİĞER BAKKALLARDAN GELDİ

Sarayköy ilçesi Cumhuriyet  Mahallesi'nde 22 yıldır bakkal işletmeciliği yapan Seval Piyan, aldığı karar ile ekmekten kar ücreti almamaya karar verdi. Fırından aldığı fiyata ekmeği satma kararı alan Piyan, yaptığı hareketi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sonrası bazı bakkal ve fırıncılar dan tepki aldı.

Oğlu Şükrü Piyan "Malum ülkemizin zor zamanlar geçirdiği günlerde bizden de bir destek yapmak istedik vatandaşlarımızın temel ihtiyacı olan ekmekten   geçici bir süreliğine kar marjımızı kaldırdık" dedi.

 

BAKKAL VE FIRINLARDAN BASKI

 

Aldıkları karar sonrası kendisini arayan bazı fırınların, bizi ekmek verdiğimiz diğer bakkallar arıyor bu fiyatı düzeltelim bize tepki gösteriyorlar dediklerini aktardı. Duruma tepki gösteren Piyan "Vatandaşlara küçükte olsa destek olmak için böyle bir karar aldık, fırıncıdan indirim istemedik, ekmekten hiç kar almıyoruz ki yani ucuza satıp kar etme peşinde değiliz. Zincir marketler ucuza ekmek satarken ses çıkaramayanlar biz vatandaşa yardımcı olmak istediğimizde tepki gösteriyorlar" dedi.

sarayköy sarayköyhaber denizli ekmek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı