DENİZLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMADI

Denizli Emniyet Müdürlüğü terör örgütlerine ve çeşitli mecralarda propagandasını yapanlara yönelik sıkı bir operasyon gerçekleştirdi.

DENİZLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMADI

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Denizli Cumhuriyet Başsavcılığından alınan talimatlar ile 8 – 14 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde; PKK / KCK / MLKP ve FETÖ’ye yönelik operasyonlar yapıldı.

PKK/KCK terör örgütü ile ilgili olarak yürütülen soruşturmalar kapsamında; Sosyal Medya hesapları üzerinden PKK/KCK Terör Örgütü Propagandası yaptığı tespit edilen  8 şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslar adliyeye sevk edildi.

Denizli genelinde MLKP terör örgütü ile ilgili olarak yürütülen soruşturmalar kapsamında; Terör Örgütü Üyesi olma ve Sosyal Medya hesapları üzerinden Terör Örgütü Propagandası yapma suçundan  1 şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edildi

Denizli Genelinde FETÖ/PDY Terör örgütüne yönelik operasyonlar gerçekleştirildi.

Operasyonlar kapsamında Denizli Cumhuriyet Başsavcılığından alınan talimatlar ile 8 – 14 Haziran tarihleri arasında yapılan çalışmalarda FETÖ/PDY terör örgütü ile ilgili olarak yürütülen soruşturmada Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma suçundan haklarında yakalama Emri ile aranan 1’i ihraç polis ile başka İl Emniyet Müdürlüklerince aranan  2 şahıs olmak üzere toplam 19 şahıs yakalanıp gözaltına alındı.

Gözaltına alınan 19 şahıstan 7’si çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı