MASAL HÜNKAR MAÇI EN ÖNDEN İZLEYECEK

Galatasaray Spor Klubünün başlattığı ve kısa sürede rekor seviyede katılım gösterilen “Galatasaraysız olmaz, sensiz hiç olmaz!” kampanyasında Sarayköylü bir minikte yerini aldı.

MASAL HÜNKAR MAÇI EN ÖNDEN İZLEYECEK

Korona virüs salgını süresinde alınan önlemler doğrultusunda ara verilen Süper Lig 2019-2020 Cemil Usta Sezonu, alınan yeni karar ile ertelenen maçların yeniden oynatılmasına karar verildi.  Maçların seyircisiz oynanacak olmasından dolayı Galatasaray tribünleri seyircilerin fotoğraflarıyla süslemeye karar verdi.

www.sensizolmazgs.com adresi üzerinden kampanyaya katılan taraftarların baskılı fotoğrafları arasında Sarayköy’ün sevilen simalarından Himmet Hünkar’ın kızı Masal Hünkar’da yerini aldı. Stadyuma yerleştireceği baskılı fotoğraflar Galatasaray’ın resmi  hesaplarından teker teker paylaşılırken, Himmet Hünkar’da kızının fotoğrafını görünce kulübe yaptığı jestten dolayı teşekkür ederek o fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Yurt içi ve yurt dışından olmak üzere sarı kırmızılı renklere gönül vermiş on binlerce taraftarın yoğun katılımı ile gerçekleşen kampanyada taraftarlar; dilerlerse aileleri, arkadaşları kısaca sevdikleri ile tribünde yan yana oturma fırsatına da sahip olacak.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı