HAFIZASINI KAYBETMİŞ HALDE BULUNDU

Dün sabah saatlerinde kaybolduktan sonra bir daha haber alınamayan kadın 24 saat sonra bulundu.

HAFIZASINI KAYBETMİŞ HALDE BULUNDU

Edinilen bilgiye göre olay Sarayköy ilçesi Yeşilyurt Mahallesinde meydana geldi.  Dün sabah saatlerinde ilçeye bağlı Yeşilyurt Mahallesinde ikamet eden 65 yaşındaki Sultan Uzunel, hayvanlarını otlatmak için her zamanki ibi çıktı fakat bir daha kendisinden haber alınamadı.

Sulta Uzunel’in geri dönmemesi ve yakın civarda bulunamamasının ardından yakınları jandarmaya kayıp ihbarında bulundu.  Kendilerine gelen ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri arama kurtarma ekiplerininde yardımıyla çalışmamalara başladı. Uzunel, yaklaşık 24 saat sonra AFAD, TRAC, AKUT, DAK ve İHH ekipleri tarafından arama kurtarma çalışmaları sonucunda mahallesinden 15 kilometre ilerideki dağlık arazide bulundu.

HAFIZASINI KAYBETTİ

Uzun ve titiz bir çalışmanın sonucunda mahallesinden 15 kilometre uzaklıkta bulunan 65 yaşındaki Sultan Uzunel, bulunduğu an itibariyle geçmişe dair hiç bir şey hatırlamadığını söyledi.  ve geçmişe dair bir şey hatırlamadığı öğrenilirken, Uzunel sonrasında olay yerine çağrılan ambulans ile kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı