Reklamı Geç
Advert

Sarayköy Belediyesi’nden hijyen destek paketi

​Sarayköy Belediyesi tarafından normalleşme süreciyle birlikte 1 Haziran’dan itibaren yeniden hizmet vermeye başlayan ilçedeki kahvehanelere, kafelere, berberlere ve kuaförlere hijyen paketi dağıtılmaya başlandı.

Sarayköy Belediyesi’nden hijyen destek paketi

Normalleşme sürecinin başladığı 1 Haziran öncesinde uzun süre sonra açılacak olan işyerlerinde dezenfekte çalışması gerçekleştiren Sarayköy Belediyesi, esnafların yanında olmaya devam ediyor.

Sarayköy Belediyesi ekipleri, ilçedeki kafeleri, kahvehaneleri, berberleri ve kuaförleri dolaşarak içerisinde maske, kolonya, dezenfektan, şampuan ve temizlik malzemeleri bulunan hijyen paketlerini esnaflara dağıttı.

Sarayköy’de koronavirüs salgınına karşı alınan önlemleri ilk günkü gibi sıkı bir şekilde takip ettiklerini aktaran Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Esnaflarımızın her zaman yanındayız. Bu süreçte de yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Koronavirüs salgınının başladığı ilk günden itibaren ilçemizin her köşesinde dezenfeksiyon çalışmalarımızı gerçekleştirdik ve periyotlarla devam ettiriyoruz. 1 Haziran öncesi işyerlerinde yaptığımız dezenfekte çalışmasının ardından şimdi esnaflarımıza hijyen paketi dağıtmaya başladık” dedi.

saraykoy haber sarayköy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı