Reklamı Geç
Advert

SAHİBİ 4 GÜN DUA EDİP BAŞINDA BEKLEDİ

Sarayköy’ün gözde midillisi Şeker doğum yaptı.

SAHİBİ 4 GÜN DUA EDİP BAŞINDA BEKLEDİ

Sarayköy ilçesinde çok sayıda hayvana ev sahipliği yapan Akça ailesine yeni bir Midilli katıldı. Şeker isimli Midillileri geçtiğimiz günlerde anneliği tattı. Aileye katılan yeni Midillinin doğumdan sona rahatsızlanması ise ailenin sevincine gölge düşürdü.

Şeker’e gözü gibi bakan Fatma Akça’da doğan yavrusuna da büyük ilgi gösteriyor. Akça “ yavrumuz dünyaya geldi ilk başlarda her şey normal gidiyordu fakat bir den bir rahatsızlığı ortaya çıktı.  İnsan yavrusu gibi bebek midillilerde çok ilgiye muhtaçtır. Durum böyle olunca bizde alıp Denizli’de veteriner hekime götürdük.

Meydana gelen rahatsızlığın tespit edilmesinin ardından 4 gün boyunca orada kalacağını öğrendim. Elbette hiç yalnız bırakmadım dört gün boyunca dualar edip başında bekledim. Dört günün sonunda durumunun iyi olduğunu öğrenmemizin ardından taburcu oldu ve evimize geldik” dedi.

Pamuk şimdilik haftada bir kere veterinere giderek kontrolleri yapılıyor. Fatma Akça ise Pamuk’un hem annesinin hem de kendisinin yanında olmasından dolayı çok mutlu. Pamuk’ta yuvasından olmaktan.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı