ARAMA EKİPLERİ CANSIZ BEDENİNE ULAŞTI

Denizli’nin Güney ilçesinde bugün saat 15:30 civarı evden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinde haber alınamayan kadının arama kurtarma ç.alışmalarından acı haber geldi.

ARAMA EKİPLERİ CANSIZ BEDENİNE ULAŞTI

Edinilen bilgiye göre Denizli’nin Güney ilçesinde kaybolan 55 yaşındaki Hatice Batmaz isimli zihinsel engelli bir kadını arama kurtarma çalışmaları için bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi.

Kısa sürede Polis ve jandarma ekipleri ilçe içerisinde arama çalışmaları başlattı. İlçe içerisinde yapılan arama çalışmalarından netice alınmaması sonrası arama kurtarma ekiplerinden çevre araması başlatmak üzere destek istenildi. Kendilerine gelen çağrı üzerine harekete geçen  ekipler kapsamlı bir şekilde arama kurtarma çalışması başlattı.

Yapılan arama kurtarma çalışmalarına AFAD’dan 5, İHH’den 4, AKUT’dan 9, DAK’dan 7, TRACK’dan 5 olmak üzere 30 görevli katılırken ayrıca ekiplere bir polis bir de jandarma ekibi eşlik etmekte. Akşamüzeri başlanan arama kurtarma çalışmaları havanın kararmasının ardından devam etti.

Güney ilçesinde devam eden arama kurtarma çalışmaları kadının cansız bedenini Güney şelalesi karşısısnda bulunan göletin kenarında bulunmasıyla son buldu. Kadının ölümünün nedenini intihar mı yoksa farklı bir şeyden mi olduğu ise yapılan otopsi sonucunda belli olcak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Süreci en az zararla yöneten ülkeyiz"
Termal tabletlerle daha güvenli geçiş
Termal tabletlerle daha güvenli geçiş