SARAYKÖY'ÜN İLK VE TEK TARIM MARKETİ 1 YAŞINDA

ÖZCAN TARIM MARKET 1. Yaşını kutluyor.

SARAYKÖY'ÜN İLK VE TEK TARIM MARKETİ 1 YAŞINDA

Sarayköy ilçesinde 1 yıl önce hizmete giren ve bölgenin geniş kapsamlı ürün yelpazesiyle  bölgenin ilk ve tek tarım marketi olan ÖZCAN TARIM MARKET 1. Yılını kutluyor.

Açıldığı günden bu yana Sarayköy ve çevre ilçelerde çiftçilik ve besicilik yapan vatandaşların uğrak adresi olan işletme geniş ürün yelpazesiyle artık vatandaşların şehir merkezine  gidip zaman kaybetmeden tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına hizmet vermeye devam ediyor.

Her geçen gün yenilenen ve çeşitliliği artan ürün çeşitleri ile sadece çiftçilerin değil besicilerinde acil ihtiyaçlarına yanıt veriyor.  Sarayköy ilçesi Denizli yolu üzerinde bulunan işletme ürün çeşitliliğinin yanında fiyatlarıyla da tercih odağı.

Deneyimli kadrosu ile bir çiftçinin ihtiyacı olabilecek temel ürünlerin yanında diğer yan ürünleri de sunan ÖZCAN TARIM MARKET, 1. Yılını doldurmanın gururunu tüm müşterileri ile birlikte kutluyor.

1. Yıla özel farklı ürünlerde kampanyalarda yapan ÖZCAN TARIM MARKET, Sarayköy ilçesinden Denizli istikametine giderken tam solda tüm vatandaşları bu coşkuya ortak olmaya davet ediyor.

sarayköy sarayköyhaber tarım market özcan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı