Sarayköy ilçe protokolü Ramazan Bayramı’nın birinci gününde bir dizi ziyarette bulundu

Sarayköy ilçe protokolü Ramazan Bayramı’nın birinci gününde bir dizi ziyarette bulundu

Sarayköy Kaymakamı Hasan Raşit Taşkın, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Sarayköy Belediyesi meclis üyelerinin bulunduğu ilçe protokolü Ramazan Bayramı’nın birinci gününde ilk olarak İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek görevli personel ile bayramlaştı.

Ardından Sarayköy Belediyesi’ni ziyaret ederek Vefa Sosyal Destek Grubu’nda görevli ekibin bayramını kutlayarak istişarede bulunuldu.

Bayramlaşma programı İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyesi Sarayköy İtfaiye Amirliği ziyaretlerinin ardından sona erdi.

Ziyaretlerde konuşma yapan Sarayköy Kaymakamı Taşkın, “ Ramazan Bayramı’nın ilk gününde sizler ailelerinizin yanında değil, vatandaşlarımızın huzuru ve güveni için görevlerinizin başındasınız. Rabbim sizden razı olsun. İnşallah koronavirüs salgınını atlattıktan sonra önümüzdeki yıllarda birlik ve beraberlik içerisinde tekrar bayramlarımızı kutlayacağız. Tekrar görevlerinizde başarılar diliyor, Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ise, “ Bu yıl bayramlarımızı buruk yaşıyoruz. Ancak gönülden birbirimizin her zaman yanındayız. Korona salgını sonrası eski yıllardaki gibi bayramlarımızı inşallah candan kutlayacağız. Bu zor zamanlarda vatandaşlarımızın sağlığı, güvenliği ve huzuru için durmadan çalışan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyor; Ramazan Bayramlarını en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.

sarayköy denizli ziyaret bayram protokol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı