Başkan Özbaş’tan Ramazan Bayramı mesajı

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında Sarayköylü hemşehrilerimizin aileleriyle huzur içerisinde bir bayram geçirmesi için Sarayköy Belediyesi olarak tüm birimlerimizle görev başında, vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız” dedi.

Başkan Özbaş’tan Ramazan Bayramı mesajı

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Dostluğun, sevginin, sofraların paylaşıldığı; birlik ve beraberlik, kardeşliğin en sıcak şekilde hissedildiği mübarek Ramazan Ayı’nı geride bıraktıklarını belirten Başkan Özbaş, “Dünyayı ve ülkemizi saran koronavirüs salgını sebebiyle Ramazan Ayı’mızı geçtiğimiz yıllardaki gibi bir arada geçiremedik. Ancak gönülden bir arada olduğumuz Ramazan Ayı’nın maneviyatını doyasıya yaşadık. İnşallah bu zor süreci atlattıktan sonra yine eskisi gibi mahallelerimizde kurduğumuz iftar sofralarını paylaşacak, iftar sonrasında Sarayköy Belediyesi Tiyatro Kulübümüzün düzenlediği Ramazan Şenlikleriyle samimiyetin ve sevginin paylaşıldığı Ramazanları tekrar yaşayacağız” dedi.  

Koronavirüs salgını sürecinde vatandaşların sağlığını korumak için önlemleri arttırarak devam ettirdiklerini kaydeden Başkan Özbaş, “Temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları olmak üzere yoğun bir mesai harcarken ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı da unutmadık. Birlik ve dayanışma ruhu ile hareket ederek, ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin yanında yer almaya, elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar onlara destek olmaya çalıştık” diye konuştu.

Başkan Özbaş, “ Sarayköy Belediyemizin her an vatandaşlarımızın yanında olduğunu; vatandaşlarımıza hissettirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Arefe günüyle birlikte 4 günlük Ramazan Bayramı tatili boyunca sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Bayramı evlerinde geçirecek olan vatandaşlarımız için Sarayköy Belediyesi olarak tüm birimlerimizle görev başında, vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Sarayköylü hemşerilerimizin ve tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

sarayköy ramazanbayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI