ŞAMPİYONLAR SARAYKÖY'DEN ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR

Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde online düzenlenen karate kata il birinciliği müsabakasının birincisi Sarayköylü bir sporcu oldu.

ŞAMPİYONLAR SARAYKÖY'DEN ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR

Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları çerçevesinde yapılan ve korona virüs sebebi ile  Online düzenlenen Karateke KATA il birinciliği müsabakaları gerçekleştirildi. İl Hakem kurulumu Başkanı İhsan Kaya’nın yönlendirmeleri ile 18 Mayıs 2020 tarihinde Vali Recep Yazıcıoğlu spor salonunda görevli hakemler, 7 kulüpten 28 kız 14 erkek sporcu olmak üzere toplamda 42 katılımcının yollamış olduğu videoları tek tek izleyerek puanladı. Yarışmaya Sarayköy ve Denizli’den  katılan öğrencilerden Sarayköylü bir katılımcı birinci oldu.

BAŞKAN ÖZBAŞ KÜÇÜK SPORCULARI UNUTMADI

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Karate Kata online yarışmasında dereceye giren Sarayköylü sporcuları tebrik edip başarılarının devamını diledi. Küçük sporcularımıza bir de hediye yolladı. Başarılı öğrencilerin ödülleri bugün Sarayköy gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Hanifi Esmer  ile İl Hakem Kurulu Başkanı İhsan Kaya tarafından evlere gidilerek çocuklara teslim edildi.

BAŞARILARININ KARŞILIĞINDA ÇOK MUTLU OLDULAR

Karate Kata online yarışmasında dereceye giren Sarayköylü sporcular hediyelerini aldıktan sonra çok mutlu olduklarını ve emin adımlarla devam edeceklerini belirttiler

 

Kızlarda karete Kata sıralaması

  1. Ecrin Ayşan Aslan (Sarayköy)
  2. Asya Nur Tatık
  3. Eylül Sena Değirmencioğlu (Sarayköy)

Erkeklerde Karete Kata sıralaması

  1. Halil Enes Yatağan
  2. Yusuf Mert Benece
  3. İhsan Salih Karakaya (Sarayköy)

sarayköy sarayköyhaber denizli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan aslan     2020-05-19 Emeği geçenlere teşekkür ediyorum ayrıca ihsan Kaya hocamı ayrı tebrik ederim durmak yok devam çalışmaya hedefe varmak için
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Büyükşehir Sevgi Eli, 14 yılda 138.500 kişiye umut oldu"
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı
Başkan Zolan’dan Gaziler Günü mesajı