RADYO 20'DE RAMAZAN'IN EN ÇOK DİNLENEN PROGRAMI OLDU

Kentin Güçlü Sesi Radyo 20’de Ramazan ayının başlangıcı ile başlayan ve Ramazan ile bitmesi planlanan Ramazan Sohbetleri programı her gün farklı konukları ile dinleyicileri ile buluşmaya devam ediyor.

RADYO 20'DE RAMAZAN'IN EN ÇOK DİNLENEN PROGRAMI OLDU

Ramazan’ın başlangıcı olan 23 Nisan’da bölgenin tek radyosu olan Radyo 20’de Ahmet Kazak moderatörlüğünde yayına başlayan Ramazan Sohbetleri programı her gün farklı konu ve konuklarıyla, 91.8 FM veya www.radyo20.com.tr adresinden dinleyicileri ile buluşuyor. Yedi gün sonra sona ermesi planlanan program yayına girdiği günden bu zamana kadar konusunda uzman konuklar ile hem dinleyicilerin din ile ilgili merak ettiklerini cevaplarken hem de paylaştığı hikayeler ile iyiliği ve doğruluğu Ramazan ayının bir gereği olan paylaşımı anlattı.

Her gün farklı bir konuk ile farklı konuları el alan program aynı zamanda Sarayköy ilçesinde görevli bazı hocaları da davet ederek dinleyicilerine Kuran Tilaveti sundu.

Programın başladığı günden bu yana Ahmet Kazak moderatörlüğünde devam eden  programa Havuzyolu Kuran Kursu Öğretmeni Nesibe Kuru, Selehattin Çerezci Kuran Kursu Öğretmeni Kevser Karakaya, Sarayköy İlçe Vaizi Abdulkadir Baloğlu, Ağalar Cami İmamı Abdülaziz Derdiyok, Menderes Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Dersi Öğretmeni Yusuf Kuru, Emekli Din Görevli Yusuf Aktaş, Duacılı Cami İmamı Yakup Erdem, Minareli Cami Müzezzini Rıdvan Özdemir, Hacı Selahattin Çerezci Cami İmamı, Fatih Yılmaz, konuk olarak katıldı.  Ayrıca program içerisinde Sarayköy Çarşı Cami İmamı Bilal Aydın okuduğu Kuran Tilavetleriyle dinleyiciler ile Ramazan boyunca buluşmaya devam etti.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir'den üreticilere kolaylık
Büyükşehir'den üreticilere kolaylık
CHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINDAN 101. YIL MESAJI
CHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINDAN 101. YIL MESAJI