SARAYKÖY'DE KAMERAYI GÖREN İÇİNİ DÖKTÜ

Türkiye’de 11 Mart’ta görülen ilk vakanın ardından alınacak tedbirler konusunda yayınlanan ilk genelgelerden birisi olan kuaför, berber ve güzellik salonlarının kapatılması, bugün tekrar ilk defa açıldı.

SARAYKÖY'DE KAMERAYI GÖREN İÇİNİ DÖKTÜ

Geçtiğimiz hafta içerisinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yapmış olduğu kabine toplantı sonrası berber kuaför ve güzellik merkezlerinin açılması için tarih vermişti. Verilen tarih sonrası bugün dezenfektan ve temizlik çalışmalarını tamamlayarak  iş başı yaptılar. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Sarayköy’de de sabahın ilk saatleri itibari ile berber, kuaför ve güzellik salonları tek tek açıldı. Bizlerde günler sonra tekrar açılan bu işletmeleri ziyaret ederek hem işletme sahiplerinin hem de müşterilerin duygu ve düşüncelerini sorduk.

Dezenfekte edilmiş ve yeni normaller neticesinde yeni kurallar ile hizmet vermeye başlayan işletme sahipleri ve müşterileri heyecanlıydı. Gerekli tüm önlemleri aldıklarını belirten işletme sahibi Akın Güllü “Dezenfektanlarımı hazırladık. Malzemelerimizin dezenfeksiyon işlemlerini yaptık. Salonumuzu bir hafta öncesinden detaylı bir şekilde temizledik. Bu şekilde müşterilerimize hazırlandık. Randevulu bir şekilde işlem yapıyoruz. Randevu almaya bir hafta öncesinden başladık. 3 tane koltuğumuz var orta koltuğu boş bırakıp iki koltuk ile işimize devam ediyoruz” dedi.

Müşteriler ise alınan tedbir ve önlemlerden memnun olduklarını, alınan bu karardan ise daha çok memnun olduklarını ifade etti.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir'den üreticilere kolaylık
Büyükşehir'den üreticilere kolaylık
CHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINDAN 101. YIL MESAJI
CHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINDAN 101. YIL MESAJI